Vyrauja nuomonė, jog geras seksas – ilgas seksas. Ar tai tiesa, būtų galima pasiginčyti, kadangi ir taip vadinamas greitukas gali būti ne ką prastesnis ar pamaloninantis nei ilgai trunkantis seksas. Tačiau, kaip žinia, dažnai moterims pasiekti orgazmą sueities metu yra kur kas sunkesnė užduotis nei vyrams, todėl ir laiko, per kurį trunka visas lytinis aktas, reikia daugiau. Deja, tyrimai rodo, jog vidutinė sekso trukmė tesiekia vos 5 minutes. Tad ką daryti, jog seksas truktų ilgiau bei kaskart atneštų malonumą abiems partneriams?


Treniruokitės!

Jei trumpa sekso trukmė nėra jokia ligos pasekmė ar nėra susijusi su sveikata, vienas paprasčiausių būdų, kaip prailginti seksą – daugiau mylėtis! Treniruokitės mylėdamiesi ir garantuotai atrasite visai kitokį seksualinį gyvenimą. Tai beveik tas pats kaip ėjimas į sporto salę – kuo daugiau sportuojate arba užsiimate seksu, tuo stipresni ir ištvermingesni tampate.


Pasinaudokite sekso žaislais

Nors šis būdas ir nepadidins vyro ištvermės, tačiau sekso trukmę tikrai pavyks prailginti. Jeigu vyras negali ištempti tiek ilgai, kad moteris patirtų orgazmą, jam priartėjus prie ejakuliacijos, bet dar jos nepasiekus, abu partneriai turėtų sustoti. Vietoj to vertėtų pasinaudoti vibratoriumi – tegul vyras juo malonina moterį tol, kol ji priartės prie orgazmo, o tuomet abu partneriai galės pratęsti sueitį bei pajausti malonumą abu.Prieš seksą pasimasturbuokite

Vyrams, kuriems sunku ilgai ištverti neejakuliavus sueities su moterimi metu, vertėtų pasiplanuoti laiką ir iki sekso likus vienai ar kelioms valandoms tiesiog pažaisti su savimi. Masturbacija padės prailginti patį seksą, kadangi vyrui bus sunkiau greitai baigti. Daugelis vyrų, kurie savęs netenkina ranka, žymiai greičiau susijaudina nei tie, kurie reguliariai užsiima masturbacija. Tai dažnai lemia greitą sekso kulminaciją iš vyro pusės.


Pabandykite seksu užsiimti du kartus iš eilės

Niekas nesakė, jog seksas turėtų būti apribotas tik viena sekso sesija, tiesa? Būtent dėl to galite išmėginti dar vieną būdą seksui prailginti. Kartą vyrui patyrus orgazmą, reiktų leisti kelias minutes jam atsikvėpti, atgauti reprodukcinę fazę, o tuomet pabandyti vėl pradėti viską iš pradžių. Daugelis vyrų per antrąjį sekso raundą yra žymiai mažiau jautresni, todėl abiems partneriams galima tikėtis kur kas geresnių rezultatų nei pirmąjį kartą.


Išbandykite kažką naujo

Kuomet su partneriu ar partnere esate kartu gana ilgą laiką, norite to ar ne, bet į jūsų seksualinį gyvenimą anksčiau ar vėliau ateis rutina. Įprastos pozos gali priversti partnerį baigti žymiai anksčiau nei jūs norėtumėte ar jis galėtų. Todėl pamėginkite naujas pozas, kurios ne tik suteiks naujų potyrių, bet ir prablaškys vyrą (gerąja prasme) bei leis jam pasiekti ejakuliaciją ne taip greitai.


Sustokite, kai esate prie pat „O“

Jei esate vyras ir norite ilgiau pasimėgauti seksu, pabandykite sustoti, kada jausite, jog artėja orgazmas. Palaukite keliolika sekundžių arba vieną – kitą minutę, priklausomai nuo to, kaip kontroliuojate ejakuliaciją. Tą laiką išnaudokite bučiuodamas ar glamonėdamas partnerę arba dar geriau – atlikdamas jai minetą. Tai jus atitolins nuo orgazmo, o netrukus vėl galėsite pasinerti į sekso teikiamų malonumų sūkurį.


Darykite kėgelio pratimus, užsiimkite joga ar pilatesu

Manėte, jog kėgelio pratimai skirti tik moterims? Netiesa! Kėgelio pratimus gali daryti ir vyrai. Jie bei kitos veiklos, tokios kaip joga ar pilatesas, padės sustiprinti apatinius dubens raumenis, kas padės geriau kontroliuoti artėjantį orgazmą.