Norite atrodyti seksualesnis lovoje ir išvesti ją iš proto? Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skiriama kai kurioms kūrybiškoms idėjoms, padėsiančioms lovoje atrodyti seksualiau. Pateikiame keletą triukų, kuriuos tikrai vertėtų išbandyti.


Sekso scena po maudynių


Po maudynių skubėkite į miegamąjį. Nenusausinkite savo pakaušio ir krūtinės, lai lieka šlapia. Paprašykite, kad partnerė patrintų nugarą rankšluosčiu, kol jūs atlošęs atbulai rankas, masažuosite jos sėdmenis ir spausite jos kūną arčiau savojo. Pasukite galvą ir ją pabučiuokite, tai nuves jus iki intensyvaus sekso.


Išjunkite šviesas ir pasimėgaukite seksu


Išjunkite miegamajame šviesą bei saugiklius. Uždarykite miegamojo duris ir nuogas atsigulkite į lovą. Galvokite apie ją, kol sukietės jūsų penis. Tada baltu audeklu arba balta medžiaga jį apvyniokite taip, kad stovėdamas tamsoje šviestų (išsiskirtų iš tamsos). Turėtumėte sušvilpti jai, lai ji pamato jūsų statmeną grožį.


Vanilinis seksas


Mėgaukitės seksu ir oraliniu seksu, kai savo liežuviu švelniai judėsite tarp jos kojų. Palaižykite jos vaginą, o tada vikriu judesiu vaniliniais ledais išsitepkite veidą. Pasakykite partneriai, kad ji pasidalino savo malonumo sultimis ir priartėkite prie jos. Paprašykite, kad palaižytų savo sultis. Greičiausiai ji priešinsis, tad pasakykite, kad jos saldžio ir duokite palaižyti savo pirštą. Kol ji mėgausis skoniu, patrinkite veidą į jos lūpas ir apdovanokite šaltais ledų skonio bučiniais, kurie tikrai padės tapti seksualesniu lovoje.


Kojinių triukas


Ant susijaudinusio “draugo” užmaukite raudoną kojinę ir nusirengdami nustebinkite savo mylimąją. Patrinkite juo jos šlaunis per kojinę.


Turėkite teisę į masažą


Jūs turbūt perskaitėte daugybę straipsnių apie taip, kaip masažuoti savo partnerės kojas, šlaunis ir sėdmenis. Šiuo metu veikite kitaip. Kalbėkite su ja lovoje, o bekalbėdamas išsitepkite drėkinančiu kremu kojas, rankas, veidą ir visa kita. Nelaikykite įprasto akių kontakto, tiesiog pakreipkite žvilgsnį ir seksualiai šyptelkite.


Taip atrodysite seksualesnis, o ji panorės to masažinio kremo ant savęs. Ignoruokite jos pageidavimą ir kremą įmasažuokite į savo nugarą. Yra didelė tikimybė, kad ji paims kremą ir pati įtrins nugarą, tuo tarpu jūs prispauskite ją arti savo kūno ir pradėkite bučiuoti gniuždančiu bučiniu. Leiskite jai dejuoti, o jūs ruoškitės miegamojo seksui.