Dauguma moterų kartais jaučiasi šiek tiek mažiau nei seksualios. Jei jūs jaučiate, kad turite problemų dėl savo seksualumo, naudokite mūsų pateiktus patarimus ir atraskite vidinę seksualią katytę. Patikėkite, ji ten – jai tiesiog reikia šiek tiek paskatinimo.


Naudokite šiuos patarimus ir pradėkite jaustis seksuali:


1. Vaikščiokite nuoga


Jei namuose niekada nevaikštote nuoga, niekada nepriprasite prie savo nuogo kūno. Iš pradžių galite jaustis nesmagiai ir jausti pagundą save kritikuoti, tačiau kuo daugiau vaikščiosite nuoga, tuo geriau jausitės. Nieko nedėvėjimas gali padėti jaustis seksualiai ir natūraliai bei pasirengusiai bet kam.


2. Kuo daugiau sekso


Kuo daugiau mylėsitės, tuo geriau (ir seksualiau) jūs jausitės, tad lai seksas tampa prioritetu. Aktyvus, sveikas ir tenkinantis lytinis gyvenimas suteikia jums pasitikėjimo ir padeda susikurti teigiamą požiūrį į gyvenimą, taigi griebkite savo vaikiną, nusiplėškite drabužius ir pasimėgaukite.


3. Vadovaukite miegamajame


Dažniau inicijuokite seksą, pajunkite sekso žaislus arba nustebinkite savo vaikiną naujais judesiais. Drąsa pataluose padės jausti daugiau malonumo ir jaustis seksualiai.


4. Mėkite savo kūną


Jeigu gaištate laiką ir prarandate energiją sutelkdamos dėmesį į savo trūkumus, jūs niekada nesijausite seksuali. Vietoj to, vertinkite tai, ką duoda kūnas. Visos dalys tarnauja tikslui. Kuo dažniau pamatysite savo klubus, šlaunis, kojas, rankas ir pilvą, kaip esmines savo kūno dalis, tuo labiau pasitikinti ir seksuali jausitės. Nesvarbu, ar jūs aukšta, žema, plona ar pilnesnė, mylėkite savo kūną ir žinokite, kad jis padaro jus seksualią.