Nešvankūs ir gašlūs pokalbiai lovoje yra patys geriausi. Bent jau nemažai žmonių tikrai taip galvoja. Sekso metu jie sukuria ypatingą atmosferą, prideda intymumo ir leidžia dar labiau mėgautis seksu. Tai padeda ne tik labiau įsijausti į žaidimą vaidmenimis, bet ir pagerina visus potyrius, jei mokate ir žinote ką ir kada pasakyti. Iš tiesų tai nėra sunku, reikia tik norėti tą daryti tinkamai. Šis straipsnelis padės moterims sužinoti, ką sakyti vyrui sekso metu.

Prieš seksą

Vyrai dieviną iniciatyvą. Jie žino, jog dėl moters dėmesio reikia nuolat stengtis, todėl, jeigu ji parodo grįžtamą ryšį, dauguma jų tiesiog pameta galvas. Jeigu norite pamatyti užsivedusį vyrą, pažaiskite su jo intymiomis zonomis, pašnabždėkite „parodyk, kaip manęs nori“, „paimk mane“ arba „ką nori, kad padaryčiau?“ ir pamatysite, kaip vyras sužibs naujomis spalvomis. Moterims kalbėti ką yra daug daugiau, nes vyrui, kuris dažniausiai yra davėjas, tai sukuria papildomos aistros. Jis būna stipresnis, tai jaučiasi visose kūno dalyse. Taip pat galite pasakyti, kad visą dieną svajojote apie jo daikčiuką, kad sudrėkote ir norite jo ir taip toliau. Pasakyti galima daug ką, šiame aspekte vyrui patiks viskas, ką sakysite ir rodysite savo norą mylėtis būtent su juo.

Akto metu

Priklausomai nuo situacijos, pasakyti galimą daug ką. „stipriau“, „ar patinka?“, „nesustok“ – veikia puikiai. Komandos dažniausiai susilaukia geriausio atsako, todėl, jei pasakote, kad norite, jog jis pažaistų su jūsų klitoriumi, atliktų gilesnį įėjimą, suimtų jus už kaklo ar plaukų, tiesiog taip pasakykite. Vyras bus labai patenkintas, jeigu matys jus kalbančią. Taip jiems atrodo ir jaučiasi, jog jūs esate įsitraukusi į seksą maksimaliai kiek galima. Būtent to jie ir siekia.

Aimanos ir dejonės visada pageidaujamos. Sekso metu vyrai nori jaustis galingi, todėl, jei jūs rodote geismą ir atsidavimą, jie irgi pasirūpins, kad pojūčiai būtų maksimaliai geri abiems pusėms. Čia taip pat svarbu būti natūraliai. Nors vyrai ir rečiau nei moterys jaučia suvaidintą orgazmą, dirbtinumą matys ir jaus kiekvienas, todėl neforsuokite to, jei, tiesiog, nenorite. Vyrams taip pat patinka, jei sakote jų vardą ar naudojate kitus pikantiškus vardus. Pavyzdžiui anglų kalboje labai populiarus yra žodis „daddy“. Jeigu norite pasijusti tikrai itin aistringi, paminėkite, jog jums patinka būti jo kekše, tai irgi turėtų būti labai puikus momentas.

Po visko

Po sekso dauguma vyrų nelabai geidžia kontakto. Po ejakuliacijos jie neretai jaučia gailestį, norą būti vieni ir daug mąsto. Užtenka pasakyti vieną ar kitą dalyką ir po to geriau patylėti. Kai kurie vyrai net nelabai nori glaustytis, tačiau dauguma turėtų neatsisakyti ramiai pagulėti tyloje. Po sekso vyrai dažnai ir užmiega. Pykti ir to prikaišioti nereikėtų, nes vėliau vyras jausis atšalęs nuo sekso su jumis. Paminėkite, kad jis buvo nuostabus ir to turėtų užtekti.