Jums spręsti tikėti horoskopais ar ne. Mes jums pateikiame puikią informacija, kaip galite geriau pažinti partnerio kūną. Kai kurie astrologai sieja kūno dalis su tam tikru astrologiniu ženklu. Mes norėtume pateikti viliojimo planą, kuris tikimės, bus naudingas bandant atrasti partnerio jausminį pasaulį. Erogeninės zonos pagal horoskopą:


Avinas: galva ir veidas. Avinas yra itin jautrus smilkinių ir kaktos glostymui. Jie dievina, kai žaidžiate su jų plaukais: šukuojate ar tiesiog perleidžiate per savo pirštus. Moteris Avinas mėgsta bučiuotis su barzdotu vyru. Lengvas jų lūpų palietimas, sužadins nuostabius pojūčius.


Jautis: kaklas. Galite pradėti nuo švelnaus prisilietimo galvos nugarinėje pusėje, lėtai leiskitės žemyn ir bučiuokite kaklą. Jūs galite nustebinti jį, kai taisydama kaklaraištį paliesite kaklą taip, tarsi tai būtų atsitiktinumas. Jūsų jausmingi bučiniai ir švelnūs įkandimai turėtų vykti lėtai ir natūraliai.


Dvyniai: plaštakos, rankos, pečiai. Pabandykite paliesti pirštus, bučiuokite vidinę rankų pusę nuo alkūnės iki pažastų. Kai naudositės šia priemone, pajusite jo drebulį.


Vėžys: krūtinė. Tiek vyrams, tiek moterims ypatingai patinka prancūziški bučiniai. Ir vis tik krūtinė yra viena iš jautriausių jų kūno dalių. Kai jūs naudositės oraline stimuliacija ir glamonėsite rankomis jų spenelius, jų reakcija bus ypatingai intensyvi. Lengvas žnaibymas gali netgi padidinti malonumą.


Liūtas: nugara. Galite pradėti dar vonioje. Lengvai patrinkite jo nugarą kempine ir jis neabejotinai virs meiliu pūkuotu katinu. Jam esant malonumo viršūnėje, galite drėgsti į jo nugarą. Nepamirškite apie erotinį masažą su kvapiaisiais aliejais.


Mergelė: pilvas. Mergelės ypač greitai reaguoja, kai liežuviu ir plaukais liečiate jo pilvą. Bučiuokite jo bambą ir stebėkite, kaip tai veikia.


Svarstyklės: apatinė nugaros dalis ir sėdmenys. Galite lengvai atskirti svarstykles, nes jie turi gražiausius sėdmenis. Intymiausiu momentu tiesiog švelniai pliaukštelkite per sėdmenis, šelmiškai įžnybkite. Galite paaštrinti pojūčius, jei prie apatinės jo nugaros dalies prisiliesite speneliais.


Skorpionas: lytiniai organai. Jums nereikia būti itin sumaniai, kad rastumėte jautriausią Skorpiono zoną. Lengvas judesys jo peniu gali išvesti jį iš proto. Ir niekas jo taip neužveda, kaip oralinis petingas.


Šaulys: šlaunys. Šlaunų vidinės pusės glostymas ir lengvas srities, kuri yra šalia genitalijų, lietimas, garantuotai pažadins jo pojūčius. Šaulė moteris mėgsta, kai švelniai žaidžiama jos plaukais. Tiek moterims, tiek vyrams patinka, kai šiltu aliejumi masažuojami jų klubai.


Ožiaragis: keliai. Jo aistra užsiliepsnoja, kai bučiuojate žemiau kelių. Slyskite jo kūnų švelniai liesdamasi speneliais, ilgiau užtrukite ties bamba ir šlaunimis.


Vandenis: nuo blauzdų iki kulkšnių. Visos pozos, kurių metu yra liečiamos šios zonos,  pratęs jo malonumą. Jie imlūs glamonėms.


Žuvys: pėdos. Jie reaguoja į švelnų kulnų ir pėdų masažą bei glamones. Ranka arba plunksna lengvai palieskite jo pėdas, sukite ratu, galite lengvai kandžioti, nes tai suteiks pageidaujamo malonumo.


Išbandykite šiuos astrologų patarimus su savo partnerio erogeninėmis zonomis ir savo žinojimu jį maloniai nustebinkite!