Gundantis, jaudinantis ir karštas, ar jūs panaudotumėte šituos žodžius savo seksualiniam gyvenimui apibūdinti? Jei ne, tai tinkamas metas sužinoti, kokie būdai pagerintų sekso kokybę ir leistų vėl iš naujo mėgautis nesibaigiančiais malonumais.


Gamindami maistą negailėkite aštrių prieskonių. Tikriausiai visi žinome, kad maistas gali ženkliai padidinti seksualinį potraukį. Jei norite karšto, nepamirštamo sekso, naudokite kario prieskonius, kuris padidins Jūsų širdies ritmą. Valgant aštrų maistą, organizme esantis endorfino kiekis smarkiai padidėja, siųsdamas signalą smegenims apie nenuvaldomą sekso poreikį.


Mylėkite save. Seksas yra nepaprastai artimas, intymus lytinis aktas, reikalaujantis daug pasitikėjimo tiek savimi, tiek partneriu. Žinant, kiek žmonių stinga pasitikėjimo, ne nuostabu, kad sekso metu kiti jaučia didžiulį diskomfortą, gėdijasi savo kūno, elgesio ar judesių. Jei esate vienas iš tų, kuriems stinga pasitikėjimo savimi – užsiimkite sportine veikla. Ji ne tik padailins kūno linijas, bet taip pat sustiprins ištvermę ir pakels Jūsų savivertės jausmą, leis labiau pasitikėti savo jėgomis. Atminkite, kad už viską svarbiau ne išorinis, o vidinis grožis. Juk dailus veidelis ar gundanti figūra, anksčiau ar vėliau pasikeis, o dvasinės vertybės, tikėtina išliks tokios pat iki gyvenimo galo. Taip pat psichologai teigia, kad gražūs žmonės dažniausiai nebūna tokie laimingi, kokie atrodo iš pirmo žvilgsnio, dažniai būna priešingai – graži išorė slepia kenčiantį vidų.


Rutina. Jūs darote tuos pačius žingsnius, tuos pačius nuvargusius pokštus, ir visa tai pasidaro truputėlį nuobodu. Jei tai atrodo pažįstama, metas sustoti. Mūsų kūnuose yra daug vietų, kurias galima liesti, glamonėti ir partnerį priversti virpėti iš malonumo. Šlaunys ir keliai nėra pati seksualiausia ar dėmesį atkreipianti kūno vieta, tačiau jai vertėtų skirti ypatinga dėmesį. Mat šiose srityje yra labai daug jautrių taškų, kuriuos liečiant patiriamas stipriausias malonumas.


Žaidimai. Atmosferai įkaitinti puikiausiai tiks žaidimas kortomis. Taip, taip, perskaitėte teisingai. Žaiskite abiems puikiai žinomą žaidimą, pralaimėtojas kaskart turi nusirengti po vieną drabužėlį. Kai tik jūs būsite nuogi, tęskite žaidimą, bet šį kartą nugalėtojas tegu sugalvoja užduotį pralaimėjusiam. Šis žaidimas ne tik leis jums gėrėtis vienu kitu, bet taip pat sukurs intymią atmosferą.


Atsipalaiduokite. Jūs esate brolis, jūs esate sesuo, jūs esate žmona, vyras, tėtis ar mama. Kai mėgaujatės seksualiniais malonumais, visas pareigas ar atsakomybes vertėtų palikti už miegamojo durų. Tiek išvaizda, tiek elgesiu, lovoje būkite kita asmenybe. Šiai užduočiai atlikti galite pasidaryti išskirtinį makiažą ar persirengti tokiais rūbeliais, kurių paprastai nedėvite. Atrodysite ne tik gundančiai, tačiau taip pat labiau pasitikėsite savimi, jausitės be galo geidžiama ir mylima.


Geresnis seksualinis gyvenimas reikalauja išradingumo ir išmonės. Nors gyvenimas sukasi beprotišku ritmu, visi lekiame, skubame, patiriame stresą ir pavargstame. Tačiau stenkimės iš visų jėgų ir neleiskime rutinai sugriauti santykių.