Pasitikėkite savimi. Pasitikėkite savo seksualiniu patrauklumu – tai didžiausią poveikį turinti jaudinanti priemonė priešingos lyties atstovų atžvilgiu.


Glamonėkite partnerį. Skirkite dėmesį kiekvienai partnerio kūno ląstelei, kad jis pajaustų, koks brangus ir seksualiai patrauklus jis jums yra.


Kalbėkite apie seksą dažniau. Papasakokite savo partneriui, kas būtent jums patinka ir kodėl, o taip pat užsiminkite apie tai, ką galima padaryti tam, kad sustiprinti pojūčius.


Nepiktnaudžiaukite įžanga. Įsitikinkite, kad įžanginės glamonės su partneriu tenkina jus abu laiko atžvilgiu. Pratęskite erotišką užsiėmimą, sąmoningai ją uždelsiant.


Nustebinkite partnerį. Grįžus iš darbo apsivilkite seksualius apatinius ir sulaukite mylimojo. Neleiskite prisiliesti prie savęs kiek įmanoma ilgiau. Jūs pajausite, kada jo susijaudinimas pasieks apogėjų.


Gerkite kavą. Tyrimai rodo, kad stiprios kavos puodelis padeda pakelti libido. Netgi tuo atveju, jei tai ir nesuveiks 100%, kofeinas pagerins koncentraciją, kas yra pakankamai svarbu, jeigu jūs norite patirti stiprų orgazmą.


Išjunkite televizorių. Galbūt jums patinka žiūrėti serialus, tačiau sutuoktinių miegamajame televizoriui – ne vieta. Geriau nukreipkite visą savo dėmesį savo partnerį.


Atlikite striptizą. Striptizas nebūtinai turi būti profesionalus, užtenka tiesiog erotiškai judėti muzikos rimtu, tuo pačiu metu lėtai nusirenginėjant. Neleiskite savęs liesti, tai užves partnerį dar labiau.


Parinkite teisingą muziką. Teisingai parinkta melodija padės jums nusiteikti romantiškai ir įneš įvairovės. Pabandykite ir jūs suprasite, kad mylėtis yra žymiai maloniau grojant maloniai muzikai.


Žaiskite su kontrastais. Jeigu jūs nusprendėte mylėtis su partneriu oraliniu būdu, pastatykite šalia savęs stiklinę su labai šaltu vandeniu, o šalia – su beveik karštu. Pakaitomis gerkite po gurkšnį iš skirtingų stiklinių mineto metu. Tai įkaitins partnerį dar labiau.


Valgykite afrodiziakus. Yra žinoma, kad kai kurie produktai lemia seksualinio noro sustiprėjimą. Paruoškite vakarienei,  pavyzdžiui, lašišą. Vitaminai, proteinai ir omega-3 riebiosios rūgštys ne tik suteikia energijos, bet ir sustiprina libido.


Išjunkite šviesą. Sustiprinti pojūčius ir pažadinti visus suvokimo jausmus padės visiškas šviesos nebuvimas. Užrištos akys ar tamsus kambarys? Spręsti jums!


Nelieskite partnerio intymių vietų. Tam, kad stipriai sujaudinti partnerį, pasistenkite maksimaliai “užtempti” įžangą, tuo pačiu metu neliečiant partnerio erogeninių zonų. Įsiutinkite jį.  Pirmieji prisilietimai prie erogeninių zonų turi būti vos juntami.