Patarimų oraliniui tikrai nebus per daug. Šis straipsnis vaizdingai bei aiškiai jums pademonstruos kaip lūpomis ir liežuviu patenkinti savo partnerę. Net, jeigu ir jaučiatės gerai darydami tai su burna, visad galite savo lygį pakelti į naujas aukštumas. Štai kaip viskas turėtų vykti. Skaitykite ir mokykitės 😊

Kaip teisingai padaryti oralinį

1 žingsnis: turite nemenkai ją apšildyti, jeigu norite stipresnių pojūčių ir didesnio jos malonumo. Glamonės, bučiniai, švelnūs rankų judesiai ir pastovus artėjimas prie jos karščiausio taško turėtų būti jūsų manevrų sąraše. Kai jausite, jog ji yra pakankamai įkaitusi, lėtais ir saldžiais bučiniais pradėkite leistis kaklu žemyn. Nepraleiskite krūtinės, pažaiskite su bučiniais ant pilvo ir galų gale nuslyskite prie jos makšties.

2 žingsnis: čia svarbus geras kūno kalbos bei partnerės reakcijų interpretavimas. Turite jausti kaip ji reaguoja į jūsų prisilietimus, kūną, kokius garsus leidžia ir taip toliau. Nepamirškite, jog gana stiprus ginklas gali būt ir akių kontaktas, tačiau neretai jis gali ir išgąsdinti. Geriau žvilgsniu nuginkluokite jau pažįstamą partnerę, o naujas lovos partneres per smarkiai neišgąsdinkite 😊

Iškart prie lytinių lūpų nepulkite. Pirštais, liežuviu ir galbūt net truputį dantimis perbraukite per vidinę šlaunies pusę. Galite švelniai pūsti orą. Erzinkite ją tol, kol ji nebegalės ištverti ir pati pritrauks jus prie savo „vietelės“. Tuo momentu nedvejokite ir iškart kibkite prie darbo. Geriausia stimuliuoti klitorį naudojant klitorio stimuliatorių. Tai mažas ir iškilus taškelis makšties viršuje, jį tikrai nesunku jausti dirbant liežuviu ar pirštais. Nors visų moterų kūnai skirtingi ir makštys – nevienodos, dauguma jų labiausiai įsiaudrina ir mėgaujasi klitorio stimuliacija. Apskritai, klitorius yra magiškas elementas ir kartais gali pakakti žaisti vien su juo, kad dailiosios lyties atstovė išeitų iš proto. Gerai atlikdami oralinį galite jaustis lyg egzorcizmo seanse, lyg jos kūną bandytų palikti demonai. Taip, skamba įspūdingai, ar ne? Pradėti galite lėčiau arba šiek tiek stipriau, viskas priklauso nuo jūsų. Rekomenduojame pirštus priglausti ir judinti klitorių ir tada liežuviu pradėti stimuliuoti makštį. Jeigu trumpiau – pirštai viršuje, veidas tarp šlaunų.

3 žingsnis: Susitelkite į spaudimą, kurį naudojate oralinio metu. Nors pradėti įprastai reikia švelniau, laikui bėgant didinkite įtampą, su kuria laižote klitorių. Laižymo judesiai turėtų būti įvairūs – viršun ir apačion, į šalis, ratu, įstrižai ir taip toliau. Vienoms moterims patinka vienokia stimuliacija, kitoms – kitokia. Paeksperimentuokite ir žiūrėkite į ką partnerės kūnas reaguoja geriausiai. Vis dėlto, po minutės-kitos jau reikėtų visiškai atleisti stabdžius ir tikrai „pasileisti plaukus“. Gavėja nori jausti, kad ten vyksta tikrai įspūdingas vakarėlis. Galite burną ir smarkiau prispausti prie lytinių lūpų, tik saugokite, kad dantys neįsiremtų į jautrias vietas.

4 žingsnis: bendraukite ir kalbėkite. Turbūt yra daugiau moterų, kurioms patinka nešvankūs pokalbiai, negu tų, kurios to nemėgsta ir vengia. Nešvankūs pokalbiai kaip reikiant ją įkaitins, o kartkartėmis paklausdami „Ar tau patinka?“ galėsite būti užtikrintesni savo pačių veiksmais. Makščių būna pačių įvairiausių, todėl vienos teisingos technikos nėra. Priklausomai nuo savo partnerės galite rasti įvairiausių ją užvedančių niuansų, kuriuos turėtumėte panaudoti malonumo didinimui. Net, jeigu ji ir mėgaujasi tuo, nesidrovėkite paklausti ar jai tai patinka – tai ją garantuotai užves. Ir dar vienas dalykėlis – nepamirškite pirštų.

5 žingsnis: Pirštai yra svarbus ingredientas siekiant greitesnio, stipresnio arba šlapio (angl. squirt) orgazmo. Pastarąjį pasiekti gali toli gražu ne kiekviena moteris, bet, jeigu ji yra ypatinga, ją apdovanoti tokiais pojūčiais turėtų būti jūsų pareiga. Pirštais galite įeiti į vaginalinę angą ir stipriau arba silpniau ją stimuliuoti, pirštus pasukti, truputį užriesti makšties viduje ir taip toliau. Galite kas minutę ar kitą pridėti vis po vieną pirštą. Taip pat puikiai veikia ir pirštų bei burnos kombinacija.

6 žingsnis: Nepamirškite, kad yra ir kitų kūno vietų – ne tik makštis bei klitorius. Jūs turite ir galite pažaisti su jos krūtimis, duoti jai aplaižyti drėgnus, ką tik iš makšties ištrauktus pirštus, kartkartėmis krimstelti, suimti arba pabučiuoti vidinę šlaunies pusę, suimti klubus. Labai efektyvu ir daugeliui moterų patiks, jeigu stimuliuosite išangę arba tarpvietę. Kaip ir vyrams patinka kai oralinio metu stimuliuojamos jų sėklidės bei tarpvietė – moterims irgi reikia papildomų pojūčių. Vis dėlto, didžiausią dėmesį išlaikykite ties klitoriu.

7 žingsnis: tinkamos pozos pasirinkimas irgi bus svarbus viso proceso metu. Vienoms moterims patinka klūpėti, kitos nori patogiai gulėti, dar vienoms patinka sėdėti ar būti pakeltoms nuo žemės… Kalbėkitės ir sužinokite, ko trokšta ji, nes šis aktas skirtas jai. Taip pat, nors klitoriui reikia daug dėmesio, per grubiai jo nestimuliuokite, nes taip nieko nepasieksite. Varijuokite tempą.

8 žingsnis: Tempas. Čia svarbiausia nebūti monotoniškiems ir progresyviai didinti greitį. Bent jau taip pasiekiamas efektyviausias rezultatas. Reikės ištvermės, bet tai yra savaime suprantama. Šiaip rekomenduojama pozos nekeisti, nes didžiajai daliai moterų labiau patinka ilgesnė stimuliacija vienoje padėtyje, kada ji gali atsipalaiduoti ir mintimis nuplaukti į kokią malonią vietelę bei pasiekti orgazmą. Jei dažnai keisite pozą arba jai bus nepatogu – kulminacija paprasčiausiai nebus pasiekta. Kaip dažnai tai įvardina moterys: reikia, kad būtų tobulas derinys tarp švelnumo ir intensyvumo. Sėkmės paieškose! 😊

9 žingsnis: DAUG ORGAZMŲ! Kuo daugiau, tuo geriau, o per daug tikrai nebus. Na, po labai daug orgazmų jos kūnas paprasčiausiai pavargs ir nieko nebepasieksite, tačiau bent 2 arba 3 galite bandyti pasiekti. Galbūt jūsų partnerei pakanka ir vieno, tačiau galite sau išsikelti tikslą pasiekti ir daugiau. Moterų seksualinis susijaudinimas nedingsta po ejakuliacijos, o noras pajausti dar daugiau malonumo tikrai yra kiekvienos moters viduje. Nesustokite ties vienu ir tikrai jos akyse imsite virsti į sekso dievą.

10 žingsnis (papildomas): Šį galite įtraukti į savo žaidimus, tai – sekso žaislai. Vibratorius, dildo ar iš dalies į šią kategoriją patenkantis liežuvio auskaras – visa tai gali padėti jai pajausti daug didesnį malonumą negu galėtumėte kada nors pagalvoti.