Galioja paprasta taisyklė: jei nenorite skandalo, nedarykite dviprasmiškų nuotraukų. Niekada. Puikus patarimas, bet tiems, kurie yra atskirti atstumo, arba kurie tiesiog nori į santykius įnešti naujų prieskonių, pateikiame kelis patarimus, kaip saugiai ir seksualiai nufotografuoti save ir padaryti intymias, erotines fotografijas. Patarimus pateikia erotinių nuotraukų fotografas Perry Gallagher, kuris fotografuoja gražius nuogus kūnus.


Taisyklės: 


1. Kaip mergina gali nufotografuoti save taip, kad atrodytų seksuali, bet nekeltų pavojaus savo dorumui arba nesusilauktų persekiojimo?


Jeigu jūs ketinate kam nors dovanoti savo nuotrauką, susiduriate su rizika, kad nuotrauka vėliau jus „persekios“. Siūlau dalintis tik tomis nuotraukomis, kuriomis didžiuojatės, kurias nebaisu rodyti visam pasauliui. Kai fotografuosite save, pabandykite naudoti didelį šviesos šaltinį, pavyzdžiui didelį langą. Daug natūralios šviesos yra gražiau nei fotoaparato blykstė arba elektros lemputė.


2. Fotografuojantis nuoga, ar reikia pridengti veidą? Arba apsaugoti krūtis/tarpkojį?


Rodykite tik tai, dėl ko jausitės patogiai net jei matys visas pasaulis. Paprasta.


3. Ar protinga vaikinui duoti tik popierines nuotraukos kopijas, kad būtų mažiau pasidalinimo galimybių?


Kiekviena spausdinta kopija, naudojant skaitytuvą arba net skaitmeninį fotoaparatą, gali būti paverčiama skaitmenine kopija.


4. Jeigu moteris nusprendžia nusifotografuoti, kokio tipo drabužiai ar apatinis trikotažas gražiai atrodo fotografijose?


Jos turėtų vilkėti tai, kas labiausiai išryškina turimus privalumus, tai, kas joms savyje labiausiai patinka. Bet, kaip taisyklė, jos turėtų vengti visiškos baltos arba juodos spalvos.


5. Kokius kitus patarimus moterims galite duoti, kad jos norėtų savo draugui nufotografuoti save, bet nori vieną dieną atidaryti savo biurą?


Jeigu vieną dieną norite atidaryti savo biurą ir bijotės nuotraukų, ​​kurių nenorite rodyti visuomenei, siūlau seksualiai būti su draugu asmeniškai ir nenaudoti fotoaparato, nes kaip taisyklė erotinės fotosesijos nuotraukos atsidūrusios pas kitus asmenis labai dažnai būna paviešintos.