Jei norite matyti kaip moteris muistosi iš geismo, glamonių metu panaudokite dantis. Norite tikėkite, norite ne, bet į vidutinio intensyvumo skausmą organizmas reaguoja taip, kaip į burnos ar liežuvio glamones: akimirksniu susijaudina. Protui susivokus, seka intensyvus seksualinis susijaudinimas. Tai puikus būdas dar labiau pamaloninti savo partnerę. Visada malonu sužinoti, kad vyras moters organizmui turi tokią galią. Tai reiškia, kad kramtymas reikiamoje vietoje (reikiamu metu) tikrai gali paskatinti ją garsiai rėkti jūsų vardą.


Kitą vertus kiekvienos moters skausmo slenkstis yra skirtingas, todėl pradžioje gali tekti savo jausmingo kramtymo techniką pakoreguoti ir tik tada jos imtis.


1 – Kandžiokite erogenines zonas


Jei kramtymas jums yra nauja, pradėkite nuo sprando. Daugumai moterų ši vieta labai jautri ir jos mėgsta, kai čia bučiuoja. Kai suteiksite jai džiaugsmo, bus lengviau pereiti į kitą vietą. Vidinė šlaunies pusė taip pat verta jūsų dėmesio, o rezultate ji maldaus klitorio stimuliacijos. Jei tikrai norite, kad ji klyktų iš malonumo, nepasiduokite jos prašymams; tęskite kandžiojimą palei šlaunies kraštą, kol ji praras kontrolę. Ir ji praras. Kitos sritys, į kurias būtinai norite atkreipti ypatingą dėmesį yra juosmens kreivė, jos nugaros apatinė dalis, vieta žemiau krūtų ir jos sėdmenys.


2 – Sukurkite didėjimą


Jei suleisite dantis kol jos kūnas tam nebus pasiruošęs – iš tiesų gali būti skausminga. Tai atlikite tik tuomet, kai ji bus tiek fiziškai, tiek protiškai susijaudinusi. Bučiuokite ją, glamonėkite, nešvankiai kalbėkite. Jei norite paaštrinti, išbandykite ką nors nauja ir unikalaus. Kai noras tampa akivaizdus, švelniai tempkite dantimis skersai peties, šlaunies ar klubų – visur, kur mėsinga, taip užtikrinsite minimalų skausmą, jei jai nepatiktų. Jei ji sutiks tai su džiaugsmu, priimkite tai kaip žalią šviesą ir tęskite – lengvai. Norite rasti jos skausmo slenkstį jo neperžengdamas. Sekite jos veido išraiškas ir ji tikrai jums praneš kada ką daryti.


3 – Darykite tai greitai


Jei norite, kad jausmingas kramtymas būtų kuo mažiaus skausmingas, atlikite tai greitai. Kuo ilgiau išlaikote sukandimą, tuo daugiau skausmo užregistruojama. Taigi, idealus įkandis neturėtų trukti ilgiau nei kelias sekundes, nebent ji prašo kažko intensyvesnio. Būtinai užtikrinkite, kad vienoje vietoje nepraleidžiate daug laiko, greitai tai gali tapti skausminga. Juk jūs nenorite, kad ji jaustųsi, lyg būtų vienoje lovoje su Drakula!