Kalbant apie seksualinį pasitenkinimą, dauguma vyrų natūraliai yra savanaudžiai. Šį požiūrį tikriausiai formuoja kultūra, kurioje vyrai yra dominuojanti rūšis. Taigi, viskas turi būti daroma jų naudai. Nepaisant to, santykiai, ypač kai kalbame apie miegamąjį, turėtų būti dviejų krypčių gatvė. Todėl pateikiame „saują” patarimų, kuriuos turėtumėte ištirti bei išmokti, kad taptumėte kvalifikuoyu bei nepakeičiamu meilužiu. 


-Išsiaiškinkite, kas jaudina jūsų moterį. Tai gana plati tema, tačiau bendrai, dauguma moterų gali būti sujaudintos keliais būdais. Kai kurios moterys mėgsta tvirtas glamones, o kitoms moterims labiau patinka lengvi ir švelnūs prisilietimai. Taigi, jums tereikia sužinoti, kas labiau priimtina jūsų moteriai. Be to, jūs turite išsiaiškinti pirmykščius seksualinius moters anatomijos taškus. Vyrai, kurie eina tiesiai, tikslo link, ir neperduoda kamuolio į tam tikras aikštelės sritis, gali būti apmėtyti kiaušiniais iš moters, kuri nori patirti visą procesą, rankų. Štai kodėl svarbu žinoti, kad kaklas, nugara, lūpos, rankos, šlaunys, krūtys ir bamba yra jautrios vietos, kurių glamonėjimas ir švelnus glostymas gali sužadinti jūsų moterį. Taigi prieš išeinant į areną, perskaitykite ir ištirkite moters anatomiją, pasinaudokite sekso ekspertų patarimais, tuomet žinosite, ką paliesti ir į ką sutelkti dėmesį prieš finišuojant.


-Įžanga svarbiausia. Tam, kad taptumėte geriausiu meilužiu, jums prireiks kantrybės ir laiko tinkamai nuotaikai nustatyti. Kai kalbame apie įžangą, nenorime pasakyti, jog tai tik mylimosios kūno bučiavimas, pradedant nuo jos kaklo, krūtinės, tęsiant link bambos ir vietelės žemiau. Įžanga kartais gali reikšti ir visa kita, pavyzdžiui, gražią romantišką vakarienę, romantišką pasivaikščiojimą parke, viliojimą ir flirtą, priartėjimą prie ypatingojo momento. Norime patarti, kad prieš patį mylėjimąsi nustatytumėte tinkamą nuotaiką, nes tai padės jūsų moteriai pasiekti Crescendo, kurio ji nori.


-Patenkinkite ją. Pilnai patenkinta moteris, be abejo, pavadins jus geriausiu meilužiu. Turint tai omenyje, įsitikinkite, kad kai pradedate seksualinį aktą, jūs esate davėjas, o ne gavėjas. Pirma, pamaloninkite ją. Žinokite, ką ji mėgsta ir negailėkite laiko, kad jai tai suteiktumėte. Jei ji mėgsta švelnius prisilietimus visame kūne, tada pasistenkite ir prisilieskite ten, kur ji nori būti paliesta. Nesijaudinkite, patenkinta moteris visada grąžins malonumus su kaupu. Padarykite viską, kas jūsų galioje, kad ji pasiektų savo mažą nirvaną.


Viskas ko jums reikės išmokti ir ką teks patobulinti tam, kad taptumėte geriausiu meilužiu – tai išsiaiškinti jos jautrias sritis. Viskas, ką jūs darote, kad pamalonintumėte savo moterį, jums grįš su papildoma gausa. Taigi, sustabdykite savo egoizmą ir pradėkite duoti.