Prieš pradėdami tyrinėti savo sekso fantazijas ar bandydami ką nors, ką būtų galima aiškinti kaip „alternatyvą“, jūs ir jūsų partneris turite peržvelgti kai kurias taisykles. Tai neginčijama. Norint saugių, sveikų lytinų santykių, jūs ir jūsų partneris turi visapusiškai pritarti tam, ką ruošiatės ar galvojate daryti. Nors gali būti sunku ar nepatogu inicijuoti šį pokalbį, pagalvokite apie tai, kaip nemalonu bus tuomet, jei jūs padarysite kažką, ko jūsų partneris nelaukia.


1. Pagalvokite apie tai


Prieš kalbėdami apie kažkokią alternatyvią seksualinę praktiką, dar kartą viską apgalvokite. Ar norite tai padaryti? Jei jūs nežinote, pabandykite peržvelgti erotinę knygą ar video, kuriame aprašomas/vaizduojamas tas konkretus seksualinis aktas. Jei susijaudinate žiūrėdamas arba skaitydamas, gali būti, jog esate pasiruošęs išbandyti tai realiame gyvenime. Nesibaiminkite ar nesvyruokite, aptarkite savo troškimus su partneriu. Tiesiog prieš darydami įsitikinkite, kad norite tai daryti. Neatidarykite durų, kurių negalėsite uždaryti.


2. Kalbėkite apie tai


Jei jūs ar jūsų partneris galvoja apie naujo elemento įvedimą į jūsų seksualinius santykius, dar prieš to imantis, svarbu apie tai kalbėti. Įsitikinkite, kad jūs abu norite tai išbandyti. Kalbėkite apie tai, kas dalyvaus, kaip toli vystysite fantaziją ir panašiai. Jei jūsų partneris neatrodo susidomėjęs ar abejoja, turite pakalbėti plačiau. Jei jūsų partneriui įdomu, panašu, kad tai abiem tinkama veikla. Galite pasidalinti erotiniu filmu ar knyga, patikrinti, ar jį tai irgi žadina.


3. Nustatykite ribas


Kai jūs ir jūsų partneris nuspręsite savo fantazijomis judėti į priekį, nustatykite ribas. Nuspręskite, kokius elementus norite tyrinėti ir kurie yra už tyrinėjimo ribų. Jei tai padės, sudarykite sąrašą to, ką galite ir ko negalite daryti. Nereikia nė sakyti, šių gairių laikytis yra labai svarbu. Jei žaidimo metu nuspręsite eiti toliau, pasižymėkite kitam kartui. Niekada nespartinkite arba neplėtokite žaidimo kol jo neaptarėte.


4. Aptarimas


Kai jūsų sekso žaidimas baigiasi, skirkite keletą minučių ir aptarkite tai, ką jūs ir jūsų partneris tik ką patyrėte, kas pavyko ir kas ne, kas jums patiko ir tai, ko nekentėte. Tai vadinama „pagalvės pokalbiu. Puikus laikas aptarti fantazijų ribas, pagreitį, lėtėjimą ar greitėjimą. Aptarimo laikas taip pat puikiai tinka tarpusavio ryšio užtvirtinimui.


Taigi ruoškitės žaidimui! Jeigu abiems partneriams patinka, nėra nieko blogo eksperimentuoti su įvairiomis seksualinių žaidimų formomis. Iš tiesų, įtraukdami naujus elementus į savo seksualinius santykius, jūs iš tikrųjų pagerinate savo santykius ir padarote juos sveikesnius. Pastaba: Terminas „alternatyvus seksas“ gali reikšti beveik viską, ką norite, kaip ir žodis „normalus“ gali reikšti skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms. Tačiau, mes apibrėžiame alternatyvų seksą, kaip kažką kitą nei vyras viršuje, moteris apačioje.