Nuo 1990 metų antrąjį lapkričio sekmadienį visame pasaulyje švenčiame pasaulinę kokybės dieną. Jos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į kokybę absoliučiai visose veiklos ir darbų srityse. Meilės menas bei seksas nėra išimtis, todėl norėtume pasinaudoti šia proga ir pasidalinti su jumis keletu patarimų, kurie jums padės mylėtis kokybiškiau. Patarimai galioja tiek vyrams, tiek moterims, tačiau jų pritaikymas gali skirtis.

Išeikite iš miegamojo

Seksas vien miegamajame gali nusibosti. Kad to išvengtumėte, stenkitės bent kartas nuo karto mylėtis kitur. Tam tiks ir virtuvė, dušas ar svetainė. Tačiau tikrus įspūdžius sukurs seksas mašinoje, paplūdimyje, lauke prie ežero, lauke nuošalioje vietoje, persirengimo kabinoje ir taip toliau. Prigalvoti aibę vietų galima tikrai nesunkiai, tačiau tikrą jaudulį sukurs veiksmas, kurio nepamiršite nei jūs, nei jūsų partnerė(-is).

Pasitelkite „edging“

Ką žinote apie beveik baigimą arba „edging“? Tai yra mylėjimosi technika, kuri nėra labai sudėtinga, tačiau reikalauja gana gero savo kūno pažinimo bei praktikos. „Edging“ arba beveik baigimo tikslas yra privesti žmogų prie be galo stipraus orgazmo. Itin stiprus „O“ pasiekiamas tada, kai po keleto užlaikytų bei užspaustų orgazmų vyras arba moteris galų gale nusprendžia baigti. Tam, kad tai pavyktų reikia komunikacijos su partnere(-iu). Sekso metu turite pažinti savo PNR (angl. pointofnoreturn – taškas iš kurio negalima grįžti), momentą, kada jūs jau tikrai patirsite orgazmą. Mokėdami prie PNR priartėti, tačiau neiššaukdami orgazmo galėsite mėgautis itin stipriais malonumais kas tikrai pagerins sekso kokybę.

Įtraukite žaisliukus

Jeigu jų turite – neleiskite jiems rinkti dulkes stalčiuje. Išsitraukite tą vibratorių, dildo arba penio žiedą ir kaipmat jį įdarbinkite. Seksas su žaisliukais suteiks naujų potyrių bei pamalonins moterį, o galbūt ir vyrą. Taip pat tai gali būti puiki proga įnešti šiek tiek gyvybės į jūsų intymų gyvenimą. Padovanokite jam arba jai kokį nors žaisliuką.

Treniruokitės bei sportuokite

Seksas – aktyvi fizinė veikla. Sekso metu dirba didžioji dalis jūsų kūno, todėl svarbu, kad būtumėte bent truputėlį ištvermingi ir pajėgūs fiziškai. Žmonės su viršsvoriu labai dažnai susiduria su seksualinio gyvenimo nepilnavertiškumu. Tad, užsirašykite į sporto salę, pradėkite mankštintis ir nepamirškite atsipalaiduoti, kad seksas truktų ilgiau ir būtų daug malonesnis.

Panaudokite raiščius arba antrankius

Jei vanilinis seksas nusibodo, bet per daug grubių žaidimų nenorite, į pagalbą pasitelkite akių ir rankų raiščius bei bdsm antrankius. Bejėgiškumo jausmas tikrai jaudina. Vyrus jaudina galimybė moterį surakinti ir stipriai ją pamylėti, o moterims patinka būti surakintoms bei surakinti vyrą arba užrišti jam akis ir gerokai paerzinti. Tokie pojūčiai bus labai šviežūs ir kokybės kartelę pakels aukštyn.

Romantika

Niekada neprašausite su romantika. Vyrai gali pasirūpinti gėlėmis, muzika ir skania vakariene, o lovą iškloti rožių žiedlapiais. Uždegta ir visus namus prikvepinanti aromatinė žvakė tik sustiprins pojūčius. Romantiška bei jauki aplinka moterį pakerės ir sujaudins, todėl sekso kokybė tikrai bus geresnė. Na, o moterims reikėtų puoselėti savo kūną, pasirūpinti seksualiais apdarais bei nepamiršti inicijuoti veiksmo. Artumas, seksualūs apatinukai bei jausmingumas vyrą trauks it magnetą, todėl jis labai norės sekso su jumis. Na, o aistringas seksas – geras seksas.

„Fonas“

Nenuvertinkite „fono“ arba preteksto pajėgumo. Kad seksas nebūtų nuobodus, galite paleisti muziką, įsijungti įdomų arba neįdomų filmą, galbūt net pažiūrėti porno… Vakarų pasaulyje tam yra labai populiarus terminas: „Netflixandchill“. Netflix – populiari interneto platforma per kurią žiūrimi filmai, o žodis chill– anglų kalboje reiškia pabūti ramiai. Po šia fraze iš tikro slypi seksas, tačiau ją žmonės naudoja kaip priedangą, tiesmukiškai neinicijuoti sekso, tačiau parodyti savo intencijas.