Vyrų orgazmas yra lengvai pasiekiamas. Vis tik kai kurios moterys nežino to, ką reikia žinoti apie vyrų orgazmą. Ejakuliacija nėra ta signalinė lemputė, kuri rodo apie tai, kad jūsų vyrui patiko tai, ką su juo darėte. Taip, paprastai tai yra „gerai atlikto darbo“ ženklas, bet ar jūs žinote, kad už vyrų orgazmo yra šis tas daugiau? Ir su vyrais nėra taip paprasta, kaip atrodo. Ir moterims reikia pasistengti, kad vyras iš tiesų liktų patenkintas.


Pavyzdžiui, kartais vyras gali patirti kelis orgazmus, tai reiškia, kad jis pajaučia paleidimo pojūtį kulminacijos pradžioje ir tada staigų malonumo sprogimą orgazmo pabaigoje. Kartais vyras gali patirti orgazmą, be ejakuliacijos, o kartais jis gali ejakuliuoti ir nieko nepajausti. Kaip žinoti, ar suteikėte malonumą?


Susipažinkite su jo kūnu


Yra vienas būdas užtikrinti, kad suteikiate savo vyrui pasitenkinimą – tai padovanoti jam viso kūno seksą. Tai reiškia, kad jūs nesiruošiate eiti tiesiai prie aukso – varpos, kad suteiktumėte jam orgazmą. Ne, jūs esate geresnė nei tai. Vietoj to, jūs ketinate sužinoti, kaip pamaloninti vyrą nuo galvos iki kojų, ir tikrai suteikti nuostabų pojūtį visam kūnui, kurio jis negalės pamiršti.


Pradėkite viršuje


Yra daug taškų žmogaus galvoje, kurie miegamajame gali suteikti malonumo. Žinoma, jūs turite pritraukti jo akis dėvėdama kažką seksualaus, jo nosį skaniu kvapu, o lūpas aistringu bučiniu, kuris nusiųs šaltkrėtį jo kūnu. Darykite ir tai: bučiuokite jo ausis, kaklą, kasykite galvos odą, nagais įsikabinkite į sprandą ir pan. – tai prisideda prie malonumo.


Leiskitės žemyn ir venkite standartų


Akivaizdūs karštieji vyro taškai yra jo speneliai, bet likite atokiau nuo jų. Tai yra standartiniai taškai, kurių stimuliacija jam yra įprasta, bet ar jūs esate standartinė meilužė? Žinoma, ne! Jūs norite jam parodyti, kad žinote, kaip suteikti jam viso kūno seksą nuo galvos iki kojų pirštų.


Vietoj spenelių, pabandykite stimuliuoti jo nugarą ir pilvą. Nugaros arba pilvo bučiavimas ar net nagų naudojimas visą kelią žemyn suteiks jam nuostabų pasitenkinimą. Atminkite, kad vyrai mėgsta grubią stimuliaciją, tad kuo šiurkščiau, tuo geriau. Be to, nepamirškite apie jo rankas.


Teisingai naudokite savo pirštus


Naudojant pirštus ir nagus palei dilbius suteiks jam pojūčius, kurių jis tikriausiai niekada nejuto. Oda ties dilbiais yra labai plona, todėl gilus nagų įsikabinimas tikrai pavers jį laukiniu. Naudokite nešvankias kalbas ir jis bus sujaudintas.


Nepamirškite ir pirštų. Pats seksualiausias patarimas – čiulpti pirštus preliudijos metu. Šiltų ir drėgnų lūpų pojūtis ant pirštų vers jį desperatiškai norėti tai patirti kitoje kūno vietoje.


Moterys žino, kaip malonu, kai vyras bučiuoja vidines šlaunų puses. Šis žingsnis gali būti šiek tiek per intensyvus, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite sukurti jam kitokios stimuliacijos. Vėlgi, jūsų pirštai ir nagai gali suteikti tiek daug malonumo, kad patiriamas jausmas bus arti beprotystės.


Atminkite, kad nėra taisyklių!


Geriausia dalis apie vyrui suteikiamą viso kūno seksą yra ta, kad čia nėra jokių taisyklių. Jūs nebūtinai turite pradėti nuo galvos ir leistis link kojų. Jūs visada galite maišyti šiuos patarimus, kad jie atitiktų jūsų vyro poreikius. Jūs galite padaryti daug arba šiek tiek, tai priklauso nuo jūsų.


Kai teikiate malonumą, jūs esate vairuotojo sėdynėje, todėl tai, kiek arti malonumo krašto jūs norite jį privesti, priklauso tik nuo jūsų.