Seksas ir intymumas yra neatsiejami nuo sveikų santykių. Jeigu jūsų vyras lovoje pilnai patenkinamas, jis su jumis bus laimingas. Kad jūsų vyras būtų laimingas lovoje, jūs neturite būti geriausia viliotoja ar seksualiausia moteris žemėje. Gerai pagalvojus, įjungus vaizduotę, fantaziją, išsilaisvinę iš suvaržymų, jūs galite pamaloninti savo gyvenimo partnerį. 


Štai keletas patarimų, kaip lovoje patenkinti vyrą:


-Lai būna patogu. Atsikratykite minkštų gyvūnų ir nėriniuotų pagalvėlių. Naudokite geriausias paklodes, kokias galite sau leisti ir lovą laikykite švarią. Jūsų vyras nenorės nieko daugiau, nei sukelti netvarką.


-Sužinokite, ką jis mėgsta. Pasistenkite pamatyti, ką jis mėgsta ir ko ne. Atkreipkite dėmesį į tai, kas suteikia jam greičiausią malonumą ir kur tiksliai jis mėgsta būti liečiamas. Laimei, moterims rasti savo vyro malonumo zonas tikrai nėra taip sudėtinga..


-Leiskitės žemyn. Šis patikimas būdas garantuoja vyro pasitenkinimą lovoje. Kiekvienam vyrui patinka oralinis seksas. Įvaldykite techniką, kuri suteikia jam didžiausią malonumą per įmanomą trumpiausią laiką. Pamaloninkite jį, kai jis žiūri televizorių ar skaito žurnalą. Kas mažiausiai tikėta – labiausiai malonu.


-Pradėkite rytą nuo sekso. Labas rytas! Ryte lengva pradėti, nes jūsų vyras atsibunda su sukietėjusiu peniu, todėl viskas, ką jūs turite padaryti, tai išsijudinti. Kad netikėtai neįsiveržtų vaikai, įsitikinkite, jog durys užrakintos. Jei pabusite anksčiau nei jis, pradėkite glamones ir padėkite jo rankas ant savo erogeninių kūno zonų. Nė vienas vyras neatsispirs!


-Išbandykite naujus dalykus. Rutina padarys jūsų lytinį gyvenimą nuobodžiu. Naudokite sekso prekes, dėvėkite specialius drabužius ir seksualius apatinius. Išbandykite naujas sekso pozas. Užriškite vyrui akis ir skirkite valandą savo malonumams. Tačiau, jei jis siūlo kažką, kas jums kelia neigiamus jausmus, nesileiskite spaudžiama tai daryti. Nauji dalykai nebūtinai turi būti laukiniai ir keisti.


-Pasitikėkite savo kūno ir seksualine galia. Niekas taip nepanaikina vyro aistros nei partnerės nesaugumas. Kai išeinate iš vonios dėvėdama Frederiko iš Holivudo apatinius, darykite tai elegantiškai! Negalima galvoti apie riebalus, didelį pilvą, strijas, dideles šlaunis ir plačią sėdynę. Jei jausitės seksuali ir užtikrinta, tai matys ir partneris. Tai be abejo pavers jį laukiniu.


-Leiskite jam miegoti. Miegamasis skirtas ne tik miegamojo gimnastikai. Tai taip pat poilsio vieta. Leiskite vyrui pamiegoti papildomą valandą ar dvi, kai jūs žinote, kad jam to reikia. Tokiu būdu, jis bus laimingas ir gerai pailsėjęs.


Nesigėdykite išbandyti naujus dalykus, kuriais pamalonintumėte savo vyrą. Jei jūsų vyras manys, kad esate neįtikėtina lovoje, jis nenorės atsilikti, todėl darys viską, kad patenkintų ir jus! Geriausia yra tai, kad būdamas laimingas miegamajame, jis išjudins dangų ir žemę, kad įsitikintų, jog esate laiminga ir patenkinta su juo. Pasimėgaukite!