Dažnai didžiausią barjerą išpildyti fantazijas ar išmėginti kažką naujo sekso metu susikuriame patys. Bijome ne tik būti sukritikuoti, tačiau ir įskaudinti ar įžeisti savo antrąją pusę. Net, jei didi dauguma jūsų potyrių lovoje yra geri ar net fantastiški, kažkas neretai stabdo nuo visiško atvirumo. Kaip su tuo sukovoti ir paprašyti to, ko norite?


Gerai pasirinkite laiką ir vietą

Tai – ko gero svarbiausias punktas šiame sąraše. Galima rizikuoti ir paklausti ryte, tačiau geriausias laikas bus laisvadienis, kada neturite rūpesčių. Prieš tai šiek tiek „apšildykite“ partnerį(-ę) su taure vyno ar bokalu alaus ir pasistenkite išrutulioti pokalbį ta tema. Netinkamas laikas būtų iškart po sekso, prieš miegą, iškart ryte ar po sunkios darbo dienos. Leiskite žmogui atsipalaiduoti ir tada suteikite jam ar jai šią informaciją.


Pasistenkite būti tiesmukiški

Jeigu kažko norite, pasakykite tai tiesiai ir šviesiai. Nevyniokite žodžių į vatą, nekalbėkite per daug „ne į temą“ ir konkrečiai išdėstykite savo mintis. Jeigu partneris jaus jūsų nuoširdumą ir užsivedimą, jį ar ją tai tikrai turėtų suintriguoti. Palikę laiką ir vietą improvizacijoms jūs galite sulaukti begalinių atidėliojimų. Tiesmukiškumas jokiu būdu neturėtų būti susietas su įžeidinėjimu ar kritika. Būkite pozityvūs, tačiau aiškūs. Nebijokite išreikšti savęs.


Prisiminkite, jog jūs nusipelnote gero sekso

Sunku įveikti save, visi tą žinome. Bet, svarbiausias narys šioje dilemoje esate jūs. Jūs norite didesnės seksualinės palaimos, tad kodėl gi nepasidalinti šiais norais su antrąja puse. Tikrai mylintis žmogus jus supras, išklausys ir pasistengs, kad fantazija ar norai būtų išpildyti. Negalvokite, kad pakenksite tarpusavio ryšiui ar bendravimui. Taip tikrai nebus. Atliksite gerą darbą, jeigu dalinsitės savo vidiniais norais ir kursite pikantiškas akimirkas kartu.


Pasitikslinkite ar jūsų antroji pusė irgi neturi norų

Jeigu išdėstėte savo mintis ir aptarėte tuos klausimus, kuriuos turėjo jūsų antroji pusė, dabar atėjo jūsų eilė pasidomėti, ar jie taip pat neturi norų ir fantazijų. Galbūt nutiks kuriozinė situacija ir paaiškės, kad jūs abu, jau kuris laikas svajojote apie tą patį. O gal net pavyks suderinti dvi fantazijas, pvz. žaidimą vaidmenimis ir analinį seksą ir taip toliau. Šis punktas labai svarbus, nes jūs tikriausiai jau suprantate, kaip svarbu ir sunku yra atskleisti savo norus. Būtent todėl būtų labai šaunu, jeigu padėtumėte savo partneriams padaryti tą patį.