Nejauku, nemalonu ir galbūt net keista. Turbūt tokie jausmai apniunka jus, kada pagalvojate apie pokalbį, kurio pagrindinė tema – jūsų seksualinės fantazijos. Dauguma iš mūsų turime tą tylų tamsų savo minčių kampelį, kuriame laikome slapčiausias paslaptis ir fantazijas. Seksualiniai norai bei fetišai dažniausiai lieka būtent tame kampelyje, o apie jį vengiame pasakoti kitiems. Deja, bet tai yra žalinga jūsų individualiai ir bendrai poros gerovei. Paslapčių laikymas yra kenksmingas bei tikrai neduoda naudos. Nors tai ir gali pasirodytisunku ar nepatogu – apie tai kalbėtis reikia. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums lengviau kalbėti ir dalintis seksualinėmis fantazijomis.

Anoniminiai forumai bei internetas

Šiais laikais galite dalintis savo mintimis, fantazijomis bei norais su daugybe žmonių. Privalumas – galite apsaugoti savo tapatybę. Įvairiuose socialiniuose tinkluose bei anoniminiuose forumuose galite užsiregistruoti ir anonimiškai kalbėti, diskuotuoti ir plėsti akiratį. Tokiu būdu pamatysite, jog tokias pat fantazijas turi ir labai daug kitų žmonių. Tada ramiai ir jaukiai, savo namų arba kitoje pažįsyamoje aplinkoje galite apsiprasti su savo fantazija bei paruošti patogų būdą tai pristatyti savo partneriui(-ei).

Pradėkite nuo mažesnių dalykų

Jeigu turite ne vieną, o daugiau norų, fetišų ar fantazijų – dalinkitės jais po vieną. Pradėkite nuo mažesnių ir paprastesnių dalykų, tačiau nenuslėpkite nuo partnerių, kad turite ir daugiau norų. Reikia būti delikatiems ir nepasirinkti pačios intymiausios ir karščiausios fantazijos kaip pirmos, kurią atskleisite. Taip įgysite ir papildomų žinių apie savo partnerį(-ę), kaip jie reaguoja bei vertina tokius dalykus. Galbūt net nereikės susilaikyti, o galbūt turėsite pačioms didžiausioms fantazijoms paruošti kitą laiką. Gerai, jeigu turėtumėte video medžiagos arba literatūros, kuri partneriui padėtų suprasti ko tiksliai norite.

„Apsikeiskite“ fantazijomis

Ledus labai pralauš bei jūsų liežuvį „atriš“, jeigu sutarsite abipusiai pasidalinti fantazijomis. Tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė galėtų atskleisti kažką, ką norite išbandyti. Vėlgi, nebūtina visko sakyti iškart, galite nutarti, jog kas tam tikrą laiko tarpą arba kada būsite abu tam pasiruošę – susėsite ir apie tai pasikalbėsite. Vieną kartą galite pildyti jūsų, kitą kartą jūsų antrosios pusės fantaziją. Kad ir ką benuspręstumėte tokioje situacijoje, fantazijų apsikeitimas bei dalinimasis jomis bus be galo vertingas santykiams ir jūsų vidinei laimei.

Visad žinokite, kad nėra nenormalių fantazijų

Kaip visur ir visada, didžiausia baimė, trukdanti atverti savo seksualines fantazijas kitiems žmonėms – baimė būti palaikytiems nenormaliais. Žinokite, jog nėra nenormalių seksualinių fantazijų. Jeigu jūs galite apie tai pagalvoti, patikėkite, kažkas, kažkur pasaulyje tikrai tai jau yra darę. Galbūt jūs tam pridedate savo prieskonį, bet esmė tokia, jog fetišų, norų ir pačių įdomiausių pomėgių galite rasti ir kitose pasaulio vietose. Pasitikrinimui galite įvesti savo pomėgį į pornografinio turinio portalo paiešką. Pažiūrėkite kiek daug rezultatų radote… Taigi pats naudingiausias patarimas būtų nusiraminti, priimti save tokiais, kokie esate ir nebijokite savęs pačių.