Yra daugybė faktorių, aplinkybių ir detalių, kurios leidžia seksą pavadinti puikiu. Ir įprastas seksas yra malonus, tačiau tikriausiai kone visi mes norime, kad kiekvienas aktas būtų kuo geresnis. Gilinamės į savo, o juo labiau į partnerių poreikius, kad mūsų technika, tendencijos ir visi kiti niuansai lovoje keltų tik pačius didžiausius malonumus. Tačiau kokias detales labiausiai verta „nušlifuoti“, kad paprastas seksas nuolat būtų puikus?

Nepažabota aistra

Kas gali būti smagiau už tikrai karštą ir aistringą sueitį? Tikriausiai nieko. Aistringo sekso metu viskas vyksta daug intymiau bei intensyviau nei įprastai. Ilgesni bei saldesni bučiniai, daug glamonių bei šiurkštumo, stiprūs vyro judesiai ir kerinčios moters linijos sugeba seksui suteikti pikantiškų prieskonių. Deja, toks seksas nenatūraliai gimti negalės. Tam partneriai turi būti tikrai pasiilgę vienas kito artumo arba pasinaudoti afrodiziakų, seksualių apatinių arba romantikos pagalba. Vis dėlto, kada susidaro tinkamos sąlygos – kitokios sueities ir būti negali.

„Chemija“

Dar vienas dalykas, kuris didžiąja dalimi atsiranda organiškai, tačiau tam tikrų niuansų galima išmokti arba juos įsiminti. Seksas be „chemijos“ būtų nuobodus arba tiesiog labai monotoniškas. Turite jausti vienas kitą, kad pozose užsiimtos padėtys būtų patogios, kad žinotumėte kada ką daryti ir ko kitas žmogus dabar iš jūsų nori. Kad atsirastų chemija kartais nereikia daug, pakanka vieno karto, o kartais jos siekimas trunka metų metus.

Savęs nevaržymas

Šis aspektas yra svarbus ne tik lovoje, bet ir visose gyvenimo srityse. Jeigu jus kažkas slegia ir neramina, blogiausia ką galite padaryti – pasiduoti tai baimei. Iškelkite aukštyn galvą – jūs žmogus ir jūsų poreikiai turi būti patenkinti. Jūsų partneris(-ė), geriau nei kažkas kitas turi tą suprasti ir jumis pasirūpinti. Jeigu norite kažką išbandyti – drąsiai dalinkitės tuo. Kad ir kas tai bebūtų, išklausę jus partneriai tikriausiai pasidžiaugs, jog atsivėrėte. Jeigu jums tai nebus nepatogu, nėra reikalo galvoti, kad ir kitam žmogui tai kels nepatogumų. Be to, jeigu tas žmogus, su kuriuo galvojate turėti puikių seksualinių patirčių ir kurti tolesnį gyvenimą, nenori su jumis eksperimentuoti – verta pergalvoti visus santykius.

Įžanga arba vaidmenys

Kai kuriems žmonėms sekso metu labai reikia motyvų arba niuansų, kurie juos užvestų. Įžanga labiau reikalinga moterims, tačiau ir vyras, palepintas lėtu viliotiniu arba minetu, tikrai bus užsivedęs. Vaidmenys sekso metu nebūtinai turi atspindėti senas klišes:

• Sekretorė ir viršininkas

• Mokinukė ir dėstytojas

• Policininkė ir nusikaltėlis

Vaidmeniu dar galima pavadinti jūsų elgesį lovoje. Galbūt jam patinka kai jūs lovoje esate nesuvaldoma ir elgiatės tarsi porno žvaigždė, o galbūt – priešingai. Jeigu jam norisi, kad moteris būtų paklusni ir sumbisyvi, tokį scenarijų išpildydami gerokai pakelsite sekso kokybės kartelę. Tas pats galioja ir vyrams. Jei moteris nori jūsų grubumo – suteikite jai tai, elkitės lyg žvėris. Tačiau, jeigu ji nori dominuoti – neperiminėkite iniciatyvos iš jos rankų.

Atsidavimas

Nieko nėra jautriau bei labiau malonumą teikiančio už atsidavimą. Jeigu matote, kad jūsų lovos partnerė(-is) yra pasiruošęs paaukoti savo principus ir gerokai dėl jūsų pasistengti – seksas tikrai bus geras. Suderinus atsidavimą su keletu kitų niuansų tikrai nesunkiai pasieksite maksimalią seksualinio gyvenimo kokybę.