Jūs pastebėjote, kad jūsų partneris pastaruoju metu tapo irzlus, bet negalite suprasti kodėl jo elgesys pasikeitė? Galbūt kilo konfliktas dėl nekalto klausimo, kurį jūs uždavėte? Kartais vienas klausimas gali išprovokuoti didelį skandalą.


Psichologai teigia, kad moterys dažniausiai erzina vyrus, tai vyksta todėl, kad jos sugeba užduoti netinkamą klausimą pačiu blogiausiu momentu. Buvo atlikta apklausa ir štai klausimai, kurie labiausiai erzina vyrus:


Kur tu?


Praktiškai kiekviena moteris, kuri skambina savo partneriui visų pirma užduoda būtent šį klausimą. Ir tai vyrus erzina, netgi jeigu gavote atsakymą į savo klausimą, jūs žinote, kad vyras susinervino, bet stengiasi to neparodyti. Aišku iš vienos pusės moterį galima suprasti, ji jaudinasi, bet iš kitos pusės juk negalite kontroliuoti savo partnerio visą laiką.


Tu mane myli?


Kiekvienas vyras, kai išgirsta šį klausimą, pradeda manyti, kad moteris tiesiog iš jo šaiposi. Kaip tai liūdnai beskambėtų, bet tik 3% vyrų žemėje yra pasiruošę moterims kalbėti kiekvieną dieną apie savo jausmus, o visi kiti mano, kad tai neturi prasmės. Jeigu jūs norite girdėti meilės žodžius dažniau, reikia kurti romantišką atmosferą ir tuomet jūsų partneris net nepastebės, kaip iš jo lūpų pradės lietis meilės žodžiai. Vyrai po romantiškų vakarienių ar piknikų tampa labiau atvirais ir jausmingais.


Apie ką tu dabar galvoji?


Šį klausimą moterys mėgsta užduoti būtent tuomet, kai vyrai žiūri futbolo rungtynės ar filmus. Neverta trukdyti savo mylimojo tokiomis akimirkomis, juk vyrams kartais reikia pabūti vieniem su savo mintimis. Taip pat reikia atsiminti, kad ne visi vyrai mėgsta dalytis savo mintimis ar problemomis, netgi su savo antrosiomis pusėmis, nes jie mano, kad patys gali susitvarkyti be aplinkinių paguodos ir patarimų.


Kada mes pradėsime planuoti vaikus?


Jeigu dėl tam tikrų priežasčių jūsų vyras dar nepasiruošęs turėti vaikų, tai jums neverta jo spausti. Kada ateis laikas, jis pats jums apie tai pasakys. Jeigu toks pokalbis įvyko pirmą kartą – pasistenkite sužinoti priežastį, kodėl jis nenori vaikų. Ir jeigu ta priežastis yra labai svarbi, pavyzdžiui: neturite nuosavo būsto, jūs galite pasistengti kartu išspręsti šį klausimą. Tai tik dar labiau jus suartins.


Tau patinka mano naujas lūpdažis?


Vyrai nelabai ką supranta apie kosmetiką ir ši tema jų visiškai nedomina.


Ar aš negraži?


Iš pradžių partneris bandys jums įrodyti, kad esate graži, bet po kažkurio laiko toks klausimas pradės jį nervinti. Jeigu vyras gyvena su moterimi, tai reiškia kad jam patinka jos išvaizda, moteris turi tai suprasti ir neužduoti tokių klausimų. Be to reikia žinoti, kad moterys, kurios yra labai prastos nuomonės apie save, atstumia vyrus.


Ar praeityje turėjai daug moterų?


Vyrai labai nemėgsta atsakinėti į tokius klausimus, nes jeigu pasakys kad mažai, tai reiškia, kad jis nebuvo populiarus tarp moterų, o jei pasakys, kad daug, tai pagalvosite, kad jis yra mergišius ir santykiai baigsis arba pradėsite pavyduliauti. Tiesos jis jums niekada nepasakys.


Taip pat yra labai daug klausimų, tokių kaip: „kaip tau sekasi?“ arba „kaip sekėsi darbe?“. Atsakymas į tokius klausimus bus: normaliai ir diskusija baigsis. Būtent dėl tokių klausimų partneriai kiekvieną dieną tolsta nuo savo antrosios pusės. Atsakymas „normaliai“ reiškia, kad kalbėtis nėra apie ką. Tada tampa vis mažiau ne tik pokalbių temų, bet ir bendrų interesų, o tai gali privesti iki santykių pabaigos.


Viso to galima išvengti, jeigu jūs klausimą šiek tiek pakeisite. Vietoj to, kad klausti „ kaip sekėsi darbe?“, galite užduoti tokį klausimą: „ar vadovas įvertino tavo naują projektą?“. Tokiu atveju užmegsite pokalbį. Vyrai mėgsta, kai moterys žavisi jų pasiekimais.