Jūs jas tiesiog dievinate, o partnerei tai visai nepatinka. Ar taip gali būti? Ne tik gali – taip yra! Leidiniui „Women‘s Health“ atlikus apklausą, kurioje dalyvavo per 1200 skaitytojų moterų, paaiškėjo, jog nemėgstamiausių moterų sekso pozų sąrašuose aiškiais lyderiais galime laikyti „šuniuką“, atvirkščią kaubojės pozą ir 69.


Gali būti, kad vyrai šias pozas žinojo ir ketino išbandyti jau nuo tada, kai nusipirko savo pirmąjį prezervatyvą. Jie dažniausiai pasikliauja tuo, kas paprasta, patikrinta laiko ir nereikalauja daug gebėjimų. Ir dažnai nė nenutuokia, kad jų partnerėms kaip tik dėl to vis dažniau „skauda galvą“.


Kodėl tos pozos, kurios taip užveda vyrus, daugeliui moterų atrodo nepriimtinos, nesuteikia malonumo ir apskritai atmuša norą mylėtis?


Šuniuko poza“


Kodėl jai tai gali nepatikti? Dažniausiai – todėl, kad tai skausminga. Jei partneris įsiskverbia giliai ir jo penis liečia gimdos kaklelį, tai sukelia daugiau skausmo nei malonumo. O jei tokioje pozoje vyras dažnai visiškai ištraukia penį, ir tada vėl įsiskverbia – gali sumažėti lubrikacija, ir kontaktas dėl to tampa nemalonus. Kai kurioms moterims „šuniukas“ nepatinka dėl intymumo stokos. Ir nors kartkartėmis jos, kaip ir vyrai, dievina grubų, laukinį seksą, kitais atvejais joms reikia daugiau emocinio artumo. „Šuniukas“ tik vyrui leidžia mėgautis seksualiai išriesta partnerės nugara ir kilstelėtu užpakaliuku, ji pati tuo metu, deja, mato tik paklodę ir pagalvę – ir tai ne itin jaudina.


Kaip pataisyti padėtį? Kad partnerė išvengtų skausmo, judėkite trumpais ir banguojančiais judesiais, o ne giliais ir stipriais. Seklus įsiskverbimas labiau stimuliuos pirmąjį jos makšties trečdalį, o tai ir yra jautriausia dalis. Kad nepristigtų intymumo, mylintis tokia poza galima rankomis glostyti partnerės plaukus, nugarą, kartkartėmis pasilenkti ją pabučiuoti, lūpomis paliesti kaklą. Ir nepamirškite klitorio stimuliacijos. Nesvarbu, kad jūsų dėmesys nukreiptas į jos užpakalinę dalį – tai vis dėlto ne priežastis palikti be dėmesio jos jautriausius taškus!


Moteris viršuje


Kodėl jai tai gali nepatikti? Paaiškinimas paprastas – ji jaučiasi nesaugi. Iš esmės daugelis moterų labiau pasitiki savimi ir partneriu tada, kai jos būna viršuje. Tačiau nemaža dalis moterų pernelyg jaudinasi, kaip jos tuo metu atrodo. Ir nors atsisėdus ir krūtys, ir pilvas pasitempia, partneriui, žiūrinčiam iš apačios, jos kūno linijos gali kiek išsikreipti. Ir tai ne vienai moteriai kelia pernelyg daug nerimo, net jei realybėje ji turi modelio duomenis.


Kaip pataisyti padėtį? Pamėginkite pereiti prie pozos, kai moteris guli ant nugaros, o jūs įsiskverbiate klūpėdamas. Tegul partnerė atsigula ant nugaros ir pakelia dešinę koją. Įsitaisykite prie jos 90 laipsnių kampu ir lengvai įeikite į ją. Taip partnerė pasijus seksualiau, o įsiskverbimas išliks panašaus kampo, taigi malonumo – tiek pat.


Nusisukusi kaubojė


Kodėl jai tai gali nepatikti? Todėl, kad daugumai moterų pernelyg sunku tokia poza pasiekti orgazmą. Tokia poza išties atrodo intriguojanti ir pašėlusi, tačiau pamėginus įsiskverbti, viskas gali pasirodyti ne taip sklandu. Nes penio išlinkimas tokiu atveju nesutampa su jos makšties kampu. Ir kaskart, kai penis pernelyg nukrypsta nuo savo pagrindinės ašies erekcijos būsenoje, partnerei tai – nepatogu, o jums – netgi pavojinga!


Kaip pataisyti padėtį? Jei jums patinka, kai partnerė atsuka jums nugarą – pamėginkite mylėtis „šuniuko“ poza (pastabas apie ją skaitykite aukščiau). Ji labiau praktiška ir lengviau leidžia pasiekti orgazmą. O jei norite daugiau nuogo kūno vaizdų, darykite tai partnerei atsistojus, pasilenkus ir rankomis įsirėmus į veidrodį. Jūs tuo metu galėsite ją pamaloninti ir ranka, o prieš akis pikantiški vaizdai – garantuoti.


Misionierius


Kodėl jai tai gali nepatikti? Nes nepasiekiate jos jautriausių taškų. Ypač tai aktualu jei jūsų penis nėra gigantiško dydžio.


Kaip pataisyti padėtį? Pamėginkite šoktelėti šiek tiek aukščiau: išlieka ta pati misionieriaus poza, tačiau jūsų krūtinė atsiduria ne ties partnerės krūtine, o kiek aukščiau, ties jos pečiais. Ji gali sulenkti kojas per kelius ir kilstelėti klubus į viršų arba po sėdmenimis pasikišti nedidelę pagalvėlę – tai užtikrins, kad bus stimuliuojama ne tik makštis, bet ir klitoris.


69 poza


Kodėl jai tai gali nepatikti? Dauguma moterų prisipažįsta, kad šioje pozoje joms sunkiausia vienu metu ir gauti malonumą, ir teikti jį. To rezultate malonumo ima neteikti nei pats gavimo, nei davimo veiksmas. Šios pozos nemėgstančios moterys teigia, kad ji – per daug anonimiška, joms svarbu galimybė bet kada pažiūrėti partneriui į akis, jausti emocinį ryšį. O kai ji pati mėgaujasi kunilingu – ji nori atsiduoti konkrečiai toms palaimos akimirkomis, nebesirūpindama, kaip tuo metu patenkinti jus.


Kaip pataisyti padėtį? Jei norite, kad ji iš abipusių oralinių glamonių gautų kuo daugiau malonumo verčiau įsiklausykite, kai ji sako nepageidaujanti šios pozos, ir palepinkite vienas kitą pakaitomis.