Pagal atliktą anoniminę apklausą, daugiau nei pusė apklaustųjų moterų prisipažino, kad bent kartą gyvenime turėjo atsitiktinį seksą. Priežastys lėmusios tokio sekso pasirinkimą, dažniausiai pasitaiko tikrai įvairios. Dažniausiai taip atsitinka po šokių (klubo, baro), kai jūs su draugėmis prisigėrėte, o ryte, dideliai savo nuostabai, atsibudote svetimoje lovoje, su nepažįstamu vyru.


Psichologų nuomone galima išskirti tris pagrindines spontaniško sekso priežastis:


1. Paprastas  baimės jausmas likti naktį vienai. Išgėrus alkoholinių gėrimų, baimė perauga į norą būti ne tik mylima, bet ir tapti pačia gražiausia ir geidžiamiausia. Būtent tai gali jus pastūmėti į nepažįstamo vyro glėbį. Atminkite, kad po sekso jūsų šansai tapti pora bus lygūs nuliui.


2. Dar viena  priežastis, dėl kurios moteris gali atsidurti svetimo džentelmeno lovoje – tai kerštas savo vyrui, su kuriuo ji dėl kažkokios priežasties susipyko. Reikia atsiminti, kad po to, kai jūs permiegate su kitu, vargu ar jūsų santykiai pagerės, turbūt bus atvirkščiai. Jeigu jūs visgi permiegojote su kitu, neskubėkite pasakoti apie tai savo vaikinui. Jeigu nesigailite ir papasakojote draugui apie kerštą, pagalvokite, gal jūsų santykiai jau žlugę ir laikas keisti partnerį?


3. Dar viena priežastis – tai moters noras pabandyti kažką naujo. Toks seksas gali būti nepamirštamas, ypač jeigu jis vyks romantiškoje aplinkoje, kuri padės jums visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis seksu.


Bet kuriuo atveju naudokitės prezervatyvais, net jeigu jūs vartojate kontraceptinius vaistus. Nepamirškite, kad jie apsaugo ne tik nuo nepageidautino nėštumo, bet ir nuo ligų, plintančių lytiniu keliu.


Jeigu atsitiktinio sekso partneriu tapo jūsų senas draugas ar pažįstamas, tai gali peraugti į gražią ir romantišką meilės istoriją.