Ar kada susimąstėte, nuo ko priklauso sekso metu patiriamas malonumas? Be abejo, svarbiausia – kad šalia būtų mylimas žmogus, kad jūsų savijauta būtų puiki, tenkintų aplinka. Tačiau yra dar vienas reikšmingas veiksnys, kuris labai svarbus vyro ir moters tarpusavio santykiams – tai paros laikas, kuris gali tikti arba ne partnerių intymumui. Visos paros eigoje galima išskirti konkrečias valandas, kada jūsų seksualinis aktyvumas didesnis ir kada geriausia leistis į meilės žaidimus.


Ankstyvas rytas (6:00-9:00). Nors moterys ankstų rytą mieliausiai snūduriuotų arba tiesiog padrybsotų lovoje, dauguma vyrų šiuo metu geidžia švelnumo, artumo ir dėmesio. Būtent šiuo metu jie mielai užsiimtų greituku, kuris taptų puikia naujos dienos pradžia.


Vėlyvas rytas (9:00-11:00). Tai laikas, kai moters organizmas galutinai prabudo ir jai norisi švelnumo ir meilės. Tačiau kaip tik tuo laiku vyras jau būna atsikėlęs, nusiteikęs darbo dienai, tad moters geiduliai gali jo ne tik neužvesti, bet ir suerzinti.


Diena (11:00-16:00). Tai bene didžiausio seksualinio aktyvumo laikas – tiek vyrams, tiek moterims. Išnaudokite jį maksimaliai, pasinaudodami net ir menkiausia proga pasimylėti. Diena – puikus metas ekstremaliam seksui, eksperimentams ir fantazijoms įgyvendinti: jūs viskam pasirengę!


Pavakarys (16:00-20:00). Šiuo metu aktyvumas smunka. Daugelis moterų tokiu metu pareina iš darbo, imasi namų rutinos. Po darbo dienos norisi atsipalaiduoti vonioje, palįsti po dušu, pasiklausyti mėgstamos muzikos. O seksualiniai malonumai šiuo laiku mielai atidedami, kad organizmas maksimaliai ir pilnavertiškai pailsėtų. Vyrams šis laikas taip pat, kaip ir moterims, reikalingas poilsiui, mintimis atsijungti nuo darbo rūpesčių.


Vakaras (20:00-22:00). Tai dar vienas seksualinio aktyvumo pikas abiems partneriams. Šiuo metu galite maksimaliai greitai susijaudinti, o seksas suteiks didžiulį malonumą. Pasinaudokite šia galimybe ir išnaudokite progą užbaigti dieną taip, kaip svajojote!


Vėlyvas vakaras (22:00-00:00)Organizmas pradeda ruoštis miegui, net jei tuo metu dar ir mėginate tvarkyti kokius nors reikalus. Daug tikimybės, kad vyrai tuo metu vis dar bus nusiteikę seksui, ir tik po jo pasijus mieguisti, pavargę.


Naktis (00:00-06.00). Mylėtis galima ir pusiau miegant. Kai kurioms moterims tokia būsena netgi leidžia patirti nepakartojamą orgazmą – kūnas lieka maksimaliai atsipalaidavęs, galvoje nebelieka įkyrių minčių, tereikia tik atsipalaiduoti ir atsiduoti aistrai, gaunant už tai šimtaprocentinį pasitenkinimą. Tiesa, vyrų geismas šiuo paros metu kiek smuktelėjęs, tačiau jei moteris užsimins, kad nori – jo libido galima pažadinti labai greitai.


Seksualiausia savaitės diena


Seksualiniam aktyvumui svarbu ne tik valandos, bet ir dienos. Anglų mokslininkai įrodė, kad geriausia savaitės diena seksui – ketvirtadienis. Būtent tą dieną žmogus dar nebūna spėjęs pavargti, ir ne pernelyg atsipalaidavęs, kaip tai nutinka savaitgaliais. Nustatyta, kad ketvirtadienio rytą žmonės patiria penkis kartus stipresnį geismą nei kitomis savaitės dienomis.


O štai savaitgalio seksas paprastai būna ne pats geriausias. Žmonės arba pernelyg audringai švenčia, arba pernelyg atsipalaiduoja, taigi nebėra linkę suteikti vienas kitam malonumų – veikiau patys trokšta būti pamaloninti.