Ar jūsų lytiniam gyvenimui reikia prieskonių? Net normalus, sveikas lytinis gyvenimas, kuris pasirodo reguliariai gerais rezultatais, gali nusibosti ir imti varginti, todėl dar prieš pradėdami jausti nuobodulį, į miegamąjį (ir už jo ribų) būtinai įneškite kokių nors naujų ir/ar įdomių elementų. Čia mes peržvelgsime keletą įdomių būdų, kurie paaštrins jūsų lytinį gyvenimą.


1. Išvykite į kelionę- tiesiog pasimylėti


Nepamirškite, kad atostogos gali reikšti ir vieną naktį ištaigingame viešbutyje, ir ilgą savaitgalio kelionę. Nepriklausomai no to, kokį pabėgimo planą pasirinksite, seksas lai būna vienintelis kelionės tikslas. Daug sekso. Žinodami, kad išvykstate su griežta daugiau sekso taisykle, turėtumėte jausti susijaudinimą, kuris užves variklius. Tai jūsų šansas išbandyti naujus dalykus ir įtraukti juos į savo repertuarą be pasenusios aplinkos (t.y. jūsų miegamojo). Tai įtrauks jus į intrigą ir sužadins žvitrumą.


2. Parašykite seksualų laišką


„Garbanočiausių“ minčių išdėstymas raštu dažnai yra daug paprastesnis nei jų išsakymas garsiai, tad savo vaikinui (merginai) parašykite laišką (ir lai jis parašo vieną jums), kuriame bus visi beprotiški dalykai, kuriuos norite su juo daryti. Jūs įkaisite vien tik rašydama, o jam užteks perskaityti keletą eilučių ir jis jau norės šokti į lovą. Jo laiško, kuriame sudėta viskas, ko jis dar neišsakė, skaitymas turėtų irgi gerokai įkaitinti.


3. Suvaidinkite fantaziją 


Fantazijos labai puikiai praplečia seksualinį repertuarą, nes jūs vaidinate. Gal tam tikrose pozicijose arba su tam tikrais žaislais realiame gyvenime nesijaustumėte patogiai, tačiau fantazijos versija jums leis lengviau atsipalaiduoti ir išbandyti naujus dalykus. Vaidinami vaidmenys priklausys nuo jūsų ir jūsų partnerio, svarbiausia prisiminkite, kad vaidmens prisiėmimas didina atsipalaidavimą ir seksualinį pasitikėjimą.


Kiti būdai lytiniam gyvenimui paįvairinti:


• Išbandykite naują poziciją.


• Išbandykite sekso žaislą.


• Visą dieną siuntinėkite tekstus su pasiūlymais.


• Mylėkitės skirtingu dienos laiku (pvz., ryte).


• Išeikite už miegamojo ribų ir išbandykite kitus kambarius.