Prisilietimai – labai svarbus seksualinio susijaudinimo faktorius, o teisingi rankų judesiai gali aistrą pakylėti iki dar neregėtų aukštumų. Kas yra manualinės sekso technikos? Tai – malonumas, kuris pasiekiamas ranka. Ir ši frazė – anaiptol ne kalambūras!


Ranka – tai puikus pagalbininkas norint tiek moterims, tiek vyrams patirti malonumą. Dažniausiai tam naudojama savo ranka, besimasturbuojant. Tačiau partneris rankomis taip pat gali priartinti iki labai stipraus, visą kūną supurtančio orgazmo. Šį kartą – apie tai, kaip rankomis pamaloninti vyrą.


Be abejo, apskaičiuoti malonumo lygį procentais neįtikėtinai sunku, todėl glamonėse svarbu pasikliauti intuicija, savo pojūčiais ir stebėjimu.


„Sausai“ ir gerai stimuliuoti penio neįmanoma, todėl jums prireiks lubrikanto. O įžūlumo labiau reikia jūsų akims nei rankoms. Dauguma vyrų nemėgsta, kai su peniu elgiamasi grubiai – tai ne tik nemalonu, bet dar ir skausminga.


Taigi moterims, norinčioms pamaloninti savo partnerį ranka taip, kad jis patirtų dar neregėtą malonumą, siūlome 6 manualines sekso technikas:


1. Jei vyras nespėjo susijaudinti, padėkite jam rankomis. Suimkite penį ties pagrindu ir slinktie ranka aukštyn, link galvutės. Dabar glamonėkite jį pirštų galiukais. Galima delno centrą priglausti prie galvutės ir padaryti keletą sukamųjų judesių. Stebėkite savo partnerį, iš jo reakcijos galėsite spręsti, ar judėti greičiau ir intensyviau, ar atvirkščiai – lėtinti tempą.


2. Viena ranka suimkite penį prie pagrindo, užspauskite daugiau lubrikanto, o antra atlikite judesius aukštyn-žemyn.


3. Abiem rankom suimkite penio galvutę, tarsi slėptumėte ją tarp delnų, o tada pradėkite judėti aukštyn-žemyn. Negailėkite lubrikanto.


4. Lieskite penį ne tik rankomis, bet ir kitomis kūno vietomis – pavedžiokite juo savo krūtis, lūpas, iškvėpkite šilto oro.


5. Glamonėdama penį nepamirškite ir sėklidžių – tai taip pat labai stipri erogeninė zona, tik, tiesa, jai reikia kur kas švelnesnių glamonių nei peniui.


6. Svarbu ir detalės: tenkindama vyrą ranka galite per penį braukti šilkiniu šalikėliu, ypač jaudinančiai veiks šalikėlis, apsuktas (bet ne užveržtas!) ties penio pagrindu – slydinėjant ranka aukštyn-žemyn delno briauna vis atsimuš į šalikėlį ir sukels jaudinančiai švelnų vilnijimą gaktos srityje. Galima per penį pabraukyti ir švelniais karolių perlais, iš suaugusiems skirtų žaislų arsenalo paimta malonumo plunksna.


Tenkinant partnerį ranka moters užduotis – suteikti jam kuo įvairesnių malonių pojūčių. Ir parodyti, kad jo pasitenkinimas jai teikia didžiulį malonumą. Įvertinkite, kad tuo metu jūsų rankose atsiduria pats didžiausias vyro turtas ir jautriausia jo vieta!