Vyrų noras mylėtis kartais būna sunkiai suvaldomas. Būtent tas testosterono ir agresijos perteklius dažniausiai ir sutrukdo sugundyti naują moterį arba kokybiškai mylėtis. Tačiau vyrai gali nesunkiai pakeisti keletą smulkių detalių, kurių pagalba ženkliai pagerės jo intymus gyvenimas. Tai – ne vien savikontrolė, o ir daugiau svarbių aspektų, kurie daro įtaką sekso kokybei. Taigi – skaitykite ir sužinokite!

1. Požiūrio pakeitimas

Jeigu dabartinė intymaus gyvenimo kokybė jūsų netenkina, pirmas dalykas, ką reikia keisti – požiūris. Galbūt pats laikas vienos nakties nuotykius keisti rimtais įsipareigojimais (arba atvirkščiai), galbūt verta būtų užsiregistruoti į erotinių pažinčių portalą? Nebūtina kardinaliai, tačiau rekomenduojama gana ženkliai pakeisti savo požiūrį į seksą bei intymų gyvenimą.

2. Galvokite apie kokybę, ne kiekybę

Turbūt visi vyrai nori sekso su kuo daugiau moterų. Didžiausias pasiekimas – kuo didesnis skaičius pamylėtų damų. Nors kiekvienam savo, tikrai pastebėsite, jog akcentuodamiesi į sekso kokybę patirsite daug geresnį seksą, nei kreipdami dėmesį į partnerių skaičių. Dauguma mergišių ir daug partnerių savo gyvenime turėjusių vyrų teigia, jog geriau vieną moterį pamylėti 1000 kartų, nei 1000 moterų vieną kartą.

3. Dėmesys jos kūnui

Įprasta manyti, kad seksas baigėsi tada, kai jis baigė. Toks požiūris nebūtinai yra blogas, tačiau jauskite situaciją. Jeigu taip nutiko, kad baigėte tikrai greitai ir neparodėte savo geriausios pusės, laikas pasirūpinti ja. Pasistenkite, kad seksas ne tik pirmus, bet ir visus kartus būtų aistringas, rodykite dėmesį jos kūnui bei erogeninėms zonoms ir pastebėsite kaip ji dėl jūsų ims nertis iš kailio. Nesidrovėkite net ir po baigimo atlikti kunilingą, pasiūlykite viso kūno masažą arba apsikabinkite ir susiglauskite iki kol būsite pasiruošę „antram raundui“. Svarbu, jog moters malonumas sekse jums nenuplauktų į antrą planą, kadangi tai yra svarbus (jeigu ne pats svarbiausias) ingredientas geram seksui.

4. Mokėkite atsiduoti

Moterys irgi nori dominuoti bei rodyti iniciatyvą. Galbūt frazė „atsiduoti“ neskamba labai vyriškai, tačiau miegamajame esate ne jūs vienas, todėl reikia mokėti perduoti iniciatyvą į jos rankas. Leiskite jai būti ant viršaus, paskatinkite ją nešvankiu pokalbiu arba išpildykite jos kokią nors fantaziją (grupinis, rimingas, svingas t.t.). Svarbiausia, kad partnerė pastebėtų, jog dėl jos malonumų galite paminti net ir savo principus. Tokie dalykai „veža“ bei tikrai sukuria didesnę aistrą.

5. Nebūkite savininkiški nuo pat pirmų minučių

Poroje savininkiškumas bei saikingas pavydumas yra labai gerai, kadangi neleidžiate partnerei per daug nutolti. Deja, draugystės pradžioje toks dalykas tikrai nejaudina. Kaip tik priešingai – tai baugina ir skatina atšalimą nuo jūsų. Turite suprasti, jog, jeigu tai yra nauji santykiai, vien fizinis artumas nereiškia, kad tas žmogus jums priklauso. Meilė bei nesulaužomas ryšys atsiranda (beveik visad) palaipsniui, tad pradžioje turite suprasti, jog žmogus yra laisvas, prisirišimas prie jūsų nebus garantuotas. Na, o galbūt viskas susiklostys taip, kad turėsite atvirus arba neįpareigojančius santykius, tad savininkiškumo tikrai nereikės.

6. Romantika – jūsų pusėje

Vyrai nuvertina romantinėse komedijose ar kitų žanrų filmuose matomas romantines klišes. Rožių žiedlapiai, prigesintos šviesos ir lėti šokiai tikrai patinka moterims. Romantika parodo jūsų švelniąją pusę, o tai moteris labai žavi, kadangi jos jaučia, jog sugeba atskleisti ne tik jūsų stipriąją esybę, bet ir mato visiškai kitokį vyrą. Netikėta puokštė gėlių arba pasiplaukiojimas vandens dviračiu per saulėlydį ir kitokios romantinės staigmenos tikrai sujaudins ją, o susijaudinusi ji bus pasiruošusi karštam seksui.