Meilės žaidimai yra visos mylėjimosi patirties pagrindas. Didelė dalis vyrų ir moterų, turinčių patirties meilės žaidimuose sutiks, kad geriausia seksualinė sueitis turėtų apimti ilgas ir jausmingas, erotines glamones. Didieji smagumai kelionės metu paprastai yra važiavimas link kelionės tikslo – padarykite sau paslaugą ir to nepraleiskite. Atidesnė meilės žaidimų forma padės užtikrinti didesnį abiejų partnerių malonumą ir į bet kokią seksualinę patirtį įnešti daugiau pasitenkinimo.


Abiem partneriams reikia šiek tiek daugiau prieskonių, padėsiančių pilnai susijaudinti ir pasiekti didžiausią malonumą. Vyrui reikalingos ilgesnės glamonės dėl erekcijos, o moteriai paprastai reikia to paties, kad tinkamai sudrėktų makšties sienelės. Nebent jums abiem tiesiog norisi „greituko“, o meilės žaidimams nėra laiko. Svarbiausia tai, kad sueitis prasidėtų tuomet, kai abu partneriai yra pilnai susijaudinę.


Meilės žaidimai apima tokią veiklą kaip nusirengimas, bučiavimas, glamonės ir oralinis seksas, o asortimentą jūs galite papildyti patys. Jausmingi meilės žaidimai seksui yra labai svarbūs, nes tai padės abiem partneriams labiau mėgautis lytine sueitimi, ir tai ypač padės moteriai dažniau pasiekti orgazmą. Daugumai moterų reikia pailgintos stimuliacijos, kad būtų pasiektas visiškas susijaudinimas, o meilės žaidimai suteiks reikiamą paskatinimą.


Nėra tokio dalyko, kaip galutinis meilės žaidimų variantas; mes kalbame ne apie „tinkamo mygtuko“ paspaudimą iš anksto nustatyta tvarka (išskyrus atvejus, kai po ilgų bandymų, manote, kad tai yra būtent tai, kas jums abiem patinka). Kalbame apie supratimą, kas sukelia jūsų partneriui/-ei malonumą ir tų dalykų suteikimą, kurie daro šią patirtį itin malonia. Yra daug būdų, kaip suteikti jūsų partneriui tai, kas malonu, o visa tai prasideda smegenyse. Pagirkite jo/jos išvaizdą ar kitus dalykus, ypač jei jis/ji mažai pasitiki savimi; parodykite, kad jums rūpi ir tai, ką jis/ji mėgsta.


Tinkamos aplinkos lytiniam aktui sukūrimas yra susijęs su dėmesio atkreipimu į detales, o tai ypač svarbu brandžiame santykių etape. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad kambaryje šilta, apšvietimas silpnas ir kad groja atitinkama muzika. Kai nuotaika tinkama, skirkite laiko, kurio metu vienas kitą lėtai nurengsite, nes partnerio drabužių pašalinimas, gali būti svarbi sėkmingos įžangos dalis. Daugelis mano, kad nusirengimas padidina erotiškumą – stimuliuoja ir stiprina jausmus.


Darykite viską iš lėto; pradėkite nuo bučinių ir glamonių. Bučinys paprastai yra pirmoji fizinės meilės ir troškimo išraiška, bet jis taip pat dažnai pamirštamas lytinių santykių metu. Lytinių santykių metu bučiuokite skirtingas partnerio kūno dalis ir neapsiribokite vien tik burna. Daugelis moterų skundžiasi, kad jų partneris bučiuoja per trumpai ir skuba tiesiai į genitalijų sritį. Nesidrovėkite ir eksperimentuokite su kiekviena kūno dalimi (pavyzdžiui, daugelis moterų mėgaujasi bučiavimu ir kandžiojimu kaklo ir pečių zonose), ir nepamirškite prailginti meilės žaidimus su kuo daugiau bučinių ir glamonių.


Kita priežastis dėl ko meilės įžanga yra svarbi, yra mokymosi patirtis. Nesidrovėkite, paprašykite atsiliepimų, taip pat suteikite savų. Abu partneriai, iš bendravimo meilės žaidimų ir sekso metu, gauna naudos. Jei žodžiais nepavyksta, PARODYKITE arba VESKITE partnerį norima kryptimi ir paskatinkite jį/ją daryti tą patį.


Atminkite, kad tik bendravimo dėka mes galime suprasti, kas yra būtina siekiant tobulėti – ir kad tai galima pasiekti per praktiką!