Nors seksas dažniausiai yra labai maloni veikla, vyrai yra labiau motyvuoti jai, nei moterys. Vyrams tai veikla, kuri suteikia jiems daug malonumo, tuo tarpu moterys nemato jos kaip veiklos siekiant išleisti hormonus. Joms tai daugiau mylėjimasis su žmogumi, kuris yra emociškai prisirišęs. Kiekvienas esame skirtingas ir tai visiškai normalu.


Pagal gamtą, moterys yra emocionalesnės nei vyrai ir yra linkę į emocinį prisirišimą prie žmogaus, su kuriuo nori turėti lytinių santykių. Taigi daugeliui moterų seksas nėra tik veikla. Naudokite 5 patarimus ir užmegzkite ryšius su savo gyvenimo meile bei gaukite svajonių pasitenkinimą.


Pradėkite lengvai. Atvira širdimi ir mintimis galvokite apie tai, ko ji nori. Neeikvokite savo laiko ir energijos galvodami tik apie tai, kas ir kaip turėtų būtų. Lėtai reikškite savo norus, nedarykite spaudimo. Tai gali sukelti stresą jums abiem. Būkite ramūs ir atviri kalbėdami apie savo jausmus, abu atsipalaiduokite, jauskitės patogiai. Išmokite vienas kitą suprasti, tik tada galėsite atliepti į vienas kito norus.


Sukurkite tinkamą nuotaiką. Atmosfera yra labai svarbi, ji padeda partneriui įsijausti ir laisvai reaguoti į situaciją. Jei situacija palanki, atmosfera gali padidinti jos jausmingumą iki galimo sprogimo. Taigi maistas, muzika, apšvietimas ir net kvapas turi įtakos moteriai.


Lėtos glamonės. Moteriai seksas nėra tik seksas. Seksas yra meilės išraiška žmogui, kuriam ji jaučia emocinį ryšį, todėl būtina nustatyti tinkamą nuotaiką. Glamonės padeda. Jei norite gero sekso, geram moters sujaudinimui garantuokite 90% įžangos. Skirkite laiko ir dėmesio moters kūno kalbai, kuri nurodo jos būseną. Siekdami užsitikrinti fantastišką naktį, išmokite būti jautrūs ir dėmesingi jos reakcijoms ir atsakams. Jei glamonės bus atsargios ir lėtos, susiformuos mylėjimosi laukimo jaudulys.


Nešvankus kalbėjimas. Pabandyti į ausį pašnabždėti ką nors netikėto, žavėkitės ja ir stimuliuokite jausmus. Naudojant nešvankias frazes, jos hormonų lygis linkęs greitai kilti. Jos seksualinį susijaudinimą kelkite užtikrindami faktą, kad jums malonu.


Būkite romantiškas. Būkite mielas ir kantrus, stimuliuokite ją maloniai bendraudamas. Vis kartokite, kokia puiki ji yra ir pasistenkite, kad ji jaustųsi geidžiama. Tada jums abiem ši naktis bus išskirtinė!