Kartais seksui tinkamą nuotaiką pasiekti gali būti lengviau nei manote. Be abejo, už seksą yra ir  rimtesnių dalykų: darbo stresas, šeimos dramos ir t.t., bet palaikyti ar pakelti jūsų nuotaiką gali būti gana paprasta. Peržvelkite mūsų penkis paprastus būdus sekso nuotaikai susikurti.


1. Atmosferos sukūrimas


Tai kaip atrodo jūsų aplinka, gali daryti įtaką jūsų potraukiui. Ar šviesos ne per ryškios? Ar miegamasis tvarkingas? Pritemdykite šviesas, įjunkite seksualią muziką ir pašalinkite nuo lovos drabužių krūvas. Sunku pajusti romantiką purvino kambario viduryje.


2. Pagalvokite apie komfortą


Kaip ir atmosfera, taip ir komfortas, yra dar vienas paprastas, bet svarbus faktorius, kuris įtakoja tai, ką jūs manote apie seksą. Per didelis karštis arba šaltis gali akimirksniu ataušinti jūsų norus. Uždarykite arba atidarykite langus, sureguliuokite šildymą arba oro kondicionavimą ir pajausite tinkamesnę meilės nuotaiką.


3. Sumažinkite blaškymąsi


Gali būti sunku nusiteikti seksui, kai jūsų telefonas be perstojo pypsi, atėjus žinutei ar el. laiškui. Padėkite savo telefoną į šalį arba išjunkite (arba paslėpkite), kad nereikėtų smalsauti apie tai, kas skambina, kai  dėmesys turi būti sutelktas į prisilietimus.


4. Atsipalaiduokite kartu


Po ilgos dienos darbe ar įtemptos darbo savaitės, suprantama, kad nejaučiate didelio žvalumo. Gera atsipalaidavimo dviese priemonė padidina jūsų vieningumą ir palengvina perėjimą prie sekso. Kartu pasimėgaukite karšta vonia, lai jis suteikia jums masažą arba po vakarienės eikite pasivaikščioti ir prieš miegą gerai atsipalaiduokite. Kuo labiau atsipalaidavę būsite, tuo bus lengviau susikurti seksui tinkamą nuotaiką.


5. Darykite kažką kas leis jaustis seksualiai


Tai gali būti mėgstamiausio apatinio trikotažo dėvėjimas, konkretaus albumo ar dainos klausymasis, žvakių apšvietimas arba mažos juodos suknelės ir aukštakulnių batelių dėvėjimas, darykite bet ką, kas leistų jaustis seksualiai ir užtikrintai, ir palengvintų nuotaikos pasiekimą. Pastangas, kurios padės jaustis seksualesnei, tikėtina, padės lengviau pasiekti tinkamo mąstymo, kurio reikia maloniai seksualinei patirčiai, ribas – kas reiškia smagumą ir abipusį pasitenkinimą.