Kartais galbūt net nepagalvojate, jog tam tikri dalykai prieš seksą, jo metu ar po jo yra tikrai nuostabūs. Tačiau tie dalykai nebūtų verti dėmesio, jeigu juos tinkamai įvertintumėte. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kam intymiais momentais suteikiama per mažai dėmesio ir kas turėtų dažniau toptelėti jūsų galvoje.

Oralinis seksas

Čia reikėtų išskirti dvi kategorijas žmonių. Tie, kurie nedaro oralinio sekso ir tie, kurie jį daro. Tiems, kurie neužsiima oraliniu seksu apgailestaudami pranešame, kad labai daug prarandate. Tai yra saugus ir visiškai higieniškas (jeigu partneris prausiasi) būdas kaip itin įdomiai ir sensualiai suartėti su partneriu(-e). Oralinio nedarymas savo partneriui turėtų patekti tarp didžiųjų sekso nuodėmių, nes taip nuskriaudžiate ne tik kitą asmenį, bet ir save.

Na, o tie, kurie užsiima oraliniu seksu tą daro per retai. Žvilgtelėkime į profesionalus – pornografijos rinką. Ten bene kiekvienas vaizdelis prasideda minetu, vėliau pereina prie kunilingo (arba atvirkščiai) ir tik tada pereinama prie sueities. Tai – papildoma stimuliacija ir tinkama įžanga prieš aistringą aktą. Tai parodo, kad esate pasiruošę karštam seksui ir neplanuojate tiesiog nuobodžiauti.

Romantika

Nors dažniau romantikos reikalauja moterys, vyrams ji irgi duoda labai daug naudos. Moteris, kuri bus įsukta į romantikos sūkurį, kurį sudaro jūsų paruošta vakarienė žvakių šviesoje ar daina, sugrota prie laužo – visiškai kitaip reaguos į jūsų veiksmus lovoje. Viskas tiesiog įvyks natūraliau, geidulingiau ir daug šauniau nei įprastą dieną. Su romantika svarbu nepersūdyti, tai niekad netaps jūsų kasdienybe, nes romantika turi kvepėti išskirtinumu, o ne būti dalis rutinos.

Stebinkite vienas kitą. Ir moteris gali maloniai pradžiuginti vyrą patiekdama jam skanų maistą su seksualiais naktinukais arba atlikdama jam viso kūno masažą. Romantika yra tai, dėl ko seksas tampa ypatingas, o ne dėl ko seksas įvyksta.

Lankstumas

Turbūt galvojate tik apie moteris, tačiau lankstumo reikia ir vyrams. Jis atrakina galimybes išbandyti įvairiausias pozas, išpildyti slapčiausius norus ir patirti daug nuostabių pojūčių. Nors didžioji dalis sekso pozicijų nereikalaus gimnastikos sugebėjimų, bet mokėti tinkamai užkelti koją, pasilenkti ar išsiriesti – pravartu. Galbūt vyrams reikėtų daugiau susikoncentruoti į viršutinės kūno dalies stiprinimą, kad galėtų partnerę palaikyti, suimti ir prispausti. Na, o moterims lankstumas lovoje prideda neregėto aistringumo.

Šiurkštumas

Koks gi seksas be plaukų tempimo, aimanų ir garsaus lovos grigždėjimo? Turbūt ir patys labiau mėgstate tokį seksą, kuris yra šiek tiek nevaldomas bei grubus, o ne tiesiog vanilinę sueitį misionieriaus poza. Nors su šiurkštumu lengva perdozuoti, bet jis gali sukurti itin karštą atmosferą miegamajame ar bet kurioje kitoje vietoje, kur nusprendėte pasimylėti. Vyrui dažniau tiks dominuojantis vaidmuo, o moteris gali tinkamai pritarti ir būti submisyvi. Vaidmenimis galima ir apsikeisti.