Oralinis seksas yra puiki pagrindinio užsiėmimo preliudija. Oralinis seksas įžangos metu, be abejo, nuves link iš proto varančios seksualinės patirties, todėl įsitikinkite, kad viską darote teisingai! Skaitykite apie tai, kas anot vyrų, yra dažniausi feliacijos nusikaltimai.


Atsargiai, dantys!


Pirmasis vyrų skundas oralinio sekso metu yra įkandimai. Feliacijos mene svarbiausia įsisavinti ir žinoti, ką daryti su lūpomis, kad būtų išvengta grandymo dantimis. Geriausias būdas yra varpą apjuosti lūpomis ir ją įsiurbti. Tai apsaugos nuo lietimosi dantimis.


Išlaikykite pastovų tempą


Pastovus tempas, suteikia vyrams daugiausiai malonumo, dažniausiai moterys mano, kad jei jos bus labai greitos, kiek tik įmanoma, partneris greičiau ejakuliuos, bet tiesa yra ta, kad prie erotinio pasitenkinimo prisideda visa turima patirtis. „Jei jam patinka tai, ką jūs darote – ir jūs tai žinosite, nes jis aimanuos ir spardysis – tada nesustokite. Moterys dažnai maršrutą pakeičia pačiu blogiausiu momentu.“ Taigi, arba pagreitinkite, arba sulėtinkite, bet sukurkite stabilų tempą ir padidinkite mylimojo palaimą.


Atsargiai elkitės su sėklidėmis


Sėklidės yra labai jautri kūno dalis, kuri yra karšto malonumo zona. vyro pasitenkinimą padidinkite švelniai laižydama, čiulpdama arba tampydama jo kamuoliukus. Traukiant per stipriai arba netyčia įkandus, jis pajus skausmo bangas. Su dviem jo labiausiai vertinamais turtais būkite atsargios!


Įsitikinkite, kad lubrikacija yra pakankama


Geras oralinis seksas yra susijęs su daug seilių. Jei burna yra per sausa, jo draugas bus pernelyg lipnus ir sklandžiai neslys. Kad ir kaip neskaniai skambėtų, spjaudymas ant varpos yra geriausia lubrikacijos forma. Siekiant saugesnio oralinio sekso, prezervatyvas su skoniu taip pat gali būti gera idėja. Nepamirškite oralinio lubrikanto – jis ne tik panaikins nemalonų kvapą, bet ir suteiks seksui naujų skonių bei spalvų!


Pasistenkite neuždusti ir neužspringti


Oralinis seksas reikalauja pripratimo ir dauguma vyrų supranta, kad jei esate nepatyrusi, greičiausiai užspringsite arba jums pasireikš vėmimo refleksas. Kad nebūtų pažeistas vyro ego arba kad jis nesijaustų nepatogiai, pabandykite šiuos pojūčius išlaikyti minimalius. Jei nesate pasiruošusi, nebandykite metodo „giliai į gerklę“. Feliacijos kopėčiomis lipkite iš lėto ir tik po tiek, kiek galite.


Nepamirškite jausmų


Oralinis seksas turėtų būti malonus, todėl nedarykite to vien tam, kad pamalonintumėte savo vyrą. Jei jūsų širdis (arba lytinis potraukis) nebus paruoštas, jūsų partneris tai pajaus. Feliacijos metu būkite aktyvi. Galbūt nesate profesionalė ar nežinote tikrai unikalių technikų, bet jums galėtų padėti jūsų vyras. Paklauskite, kas jam patinka arba nepatinka, ir suteikite maksimalią naudą.


Ar gali ejakuliatas būti skanesnis? Taip!


Nedaugelis iš mūsų trokšta pajusti žmogaus sulčių skonį. Tačiau yra būdų, kaip jo po ekstazės sekančią staigmeną padaryti šiek tiek skanesne. Matote, mityba gali turėti didelę įtaką skoniui. Ar kada nors matėte „Sekso ir miesto“ epizodą, kur Samanta susitikinėja su vaikinu, kurio vyriškumas buvo labai nemalonaus skonio? Tai nieko keisto, nes jis valgė tvaiką didinančio maisto, pavyzdžiui, kepsnį su česnakais. Mūsų kūnai sugeria tam tikrus maisto produktų elementus, o tai gali turėti įtakos mūsų kūno išskyrų kvapui ir skoniui.