Tradiciškai manoma, kad greitas seksas yra tai, apie ką svajoja vyrai, o moterims reikia gražių, estetiškų ir pakankamai ilgų meilės žaidimų. Idealus „moteriškas“ variantas: viskas prasideda erotiniu masažu, maudynėmis vonioje, o paskui – glamonėmis žvakių šviesoje apšviestame miegamajame. Bet realybėje idealus seksas net ir moterims dažnai atrodo kiek kitaip. Jau vien todėl, kad ir moterys, ir vyrai yra linkę labiau paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Ir vienas iš būdų seksą paįvairinti – atskleisti sau greito sekso paslaptis, kurios leis pasiduoti aistros akimirkoms tada, kai to panorėsite, ir ten, kur aistra jus užklups.


Mokslininkų nuomonė


Iš karto verta paminėti, kad mokslininkai taip ir nepriėjo vieningos nuomonės, ar greitas seksas naudingas, ar nelabai. Pavyzdžiui, amerikiečių mokslininkai jį priskiria kone sportui ir tikina, kad greitukai prailgina gyvenimą ir teigiamai veikia sveikatą. Vokiečių specialistai savo kolegoms iš už Atlanto linkę paprieštarauti ir laikosi nuomonės, kad greitukas – tai didelis stresas organizmui, kuris spartina senėjimo procesus.


Kaip rodo daugybė apklausų, yra keletas stereotipų, kurie trukdo poroms atsipalaiduoti ir pagreitinti savo meilės žaidimus. Vyrai tiki, kad moterys – ne tokios kaip jie (ir, be abejo, tame yra tiesos), todėl joms reikia daugiau laiko tam, kad pasimėgautų meilės žaidimais. Moterys savo ruožtu dažnai tiki, kad jei jau visuose žurnaluose rašo, esą joms reikalinga romantiška preliudija, vadinasi, jos ir reikia. Todėl leistis užvaldomai vyro akimirksniu – ne pats geriausias scenarijus.


Be to, dauguma žmonių tiki, jog greitas seksas visiškai nesuderinamas su romantika, nes jame dominuoja fiziologinis pradas.


Šie įsitikinimai iš tiesų turi savyje nedidelę dalį tiesos, tačiau nevertėtų pamiršti, kad viskas labai priklauso nuo situacijos, todėl reikia daryti tai, ko norisi šiuo konkrečiu momentu jums abiems, o ne laikytis kokių nors nežinia kieno sugalvotų taisyklių, kurios kartais galioja dėl vienos vienintelės priežasties – jas išpopuliarino žurnalai ir filmai.


Greituko privalumai


Šiandien poros pagrindinėmis gero sekso kliūtimis laiko tokius dalykus, kaip silpnas libido, laiko trūkumas, nuovargis, psichologinis spaudimas ir stresas. Greitas seksas gali tapti raktu į visų šių problemų sprendimą.


Greitas seksas suteikia naujų pojūčių ir grąžina aistrą į jūsų intymų gyvenimą. Ypač tokie santykiai tinka užimtoms poroms, kurioms intymus artumas nėra svarbiausias punktas darbų sąraše. Didelis užimtumas darbe, susikoncentravimas ties karjera ne taip jau retai pakiša koją intymiam poros gyvenimui dėl pačios paprasčiausios priežasties – vakarais, kai pora susitinka, abu nori tik miego, bet ne sekso. Ir mintis apie valandą trunkančius erotinius žaidimus jiems kelia ne geidulį, o veikiau siaubą.


Jei jums buvo sunki diena, vakare jėgų erotiniam masažui arba ilgoms glamonėms nebelieka, o štai greitukas kuo puikiausiai padėtų atsipalaiduoti, atsikratyti neigiamų emocijų.


Jei turite vaikų, gali būti dar ir kita priežastis – turite pernelyg mažai laiko ir erdvės intymiems žaidimams. Ir čia greitukas – taip pat puiki išeitis.


Be to, jei jums apskritai nelabai įdomi intymioji santykių pusė, o jūsų partneriui ar partnerei svarbi, greitukai padės išlaikyti pusiausvyrą.


Kaip nusiteikti?


Tai, kad vyrams patinka greitas seksas, abejonių nekelia. Nors daugumai stipriosios lyties atstovų ilgi meilės žaidimai – taip pat viliojantis pasiūlymas. Vis dėlto greitukas ir moterims – tikrai malonus. Svarbiausia – prisiminti, kad santykiams svarbu ne tik romantika ir švelnumas, bet dar ir aistra.


Atsipalaiduokite, juk tai – ne egzaminas, taigi čia nėra „teisinga ar neteisinga“, svarbiausia – neslėpti savo geismo, to turi norėti abu. O kad aistra įsiliepsnotų ir viskas pavyktų, jau dienos eigoje rodykite vienas kitam dėmesį, lepinkite erotiniais komplimentais ir užuominomis. Ne paslaptis, kad jei partnerio libido susilpnėjęs, staigus aistros proveržis tikėtinas mažai. Todėl pakurstyti aistrą svarbu – kad atėjus laimingajai greituko valandai, abu būtumėte jam nusiteikę – tegul ir be įžanginių glamonių.


Greituko… trūkumai


Nepaisant to, kad greitas seksas iš esmės naudingas santykiams, būtina paminėti, kad jis turi ir keletą trūkumų.


⦁ Jei vyras turi bėdų su priešlaikine ejakuliacija, greitas seksas jas gali tik dar labiau pagilinti.


⦁ Jei moteriai reikia daug laiko tam, kad ji pasiektų orgazmą, greitas seksas gali jai apskritai nepatikti.


⦁ Greitas seksas, žinoma, padeda atsipalaiduoti, tačiau nereikėtų jo paversti vienintele jūsų tarpusavio santykių ir bendravimo forma.