Paįvairinti seksualinį gyvenimą tikrai nėra sunku. Tai galima padaryti pasinaudojus įvairiomis gudrybėmis. Pats didžiausias intymaus gyvenimo priešas – įprotis. Jis atneša blyškumą net į pačių darniausių porų miegamąjį. Tad, kad išvarytumėte rutiną skaitykite toliau ir galbūt rasite, ką nors sau.


Įžanga yra svarbi


Apkabinimai, švelnumas, glamonės- įprasti įžangos veiksmai? O jeigu glamonėti tik ausies arba krūtinės spenelius? Kiekvienas turime asmenines erogeninės zonas, kurias liečiant labai susijaudiname. Beje, jų ieškojimas- tai didelis nuotykis. Neatimkite iš partnerio ir savęs šio malonumo.


Dovanos iš sekso prekių parduotuvių


Šiais laikais sex shope yra labai didelis pasirinkimas įvairių erotinių žaislų, kurie tikrai  paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą. Juk patyrusio partnerio rankose tokie žaisliukai teikia neapsakomą malonumą. Tiems žmonėms, kuriems nepatinka žaisliukai vaginai ar klitoriui gali, išsirinkti plunksneles glamonėms, pūkuotus antrankius, erotinį apatinį trikotažą ir daugybę kitų priemonių aistringam seksui. Nesidrovėkite apžiūrėti sekso prekių parduotuvių asortimentą. Jis kartais gali maloniai nustebinti.


Afrodiziakai


Tam, kad pasiekti papildomą malonumą neverta vartoti cheminių preparatų. Jie skirti sergantiems žmonėms ir juos paskirti gali tik gydytojas. O produktus, tokius kaip afrodiziakai, galite naudoti drąsiai. Afrodiziakų galima įsigyti sekso prekių parduotuvėse. Jie yra gaminami žolelių pagrindu, todėl nekenkia jūsų sveikatai. Tai pat afrodiziakų yra ir mums įprastame maiste: afrodiziakiškų savybių turi visos jūros gerybės (ikrai irgi), kiaušiniai, avokadai, braškės, riešutai, raudonas sausas vynas, šokoladas, prieskoniai, grybai, morkos, alyvuogių aliejus, mango vaisiai, medus, bananai, svogūnai, česnakai, krienai, artišokas. Iš jų galite pagaminti lengvą, skanią vakarienę. Tik nepersistenkite- nes labai sotus valgis, bei stiprūs alkoholiniai gėrimai atpalaiduoja ir sukelia mieguistumą, o jums juk reikalingas visiškai kitas efektas.


Šokoladiniai ekstazei


Labiausiai žinomas afrodiziakas – šokoladas. Jo sudėtyje yra medžiaga fenilalaninas, kuri atsakinga už „ laimės hormono“ gamybą. Ypatingai aistrą pažadina karštas šokoladas su tarkuotu imbieru.


„Eksperto nuomonė“


Dar didesnį susijaudinimą jūsų partneris(-ė) patirs, jeigu pradėsite ant jo(s) kūno formuoti naujas erogenines zonas. Tam reikia prieš lytinius santykius stimuliuoti, kurią nors vieną(naują) zoną ir po kažkurio laiko, jūsų nuolat stimuliuojama kūno vieta, taps nauja partnerio(ės) erogeninė zona.


Šiek tiek apie feromonus


Vyriškas prakaitas turi išskirtinių feromonų, kurie dar labiau traukia moteris. Jie randasi vyro plaukuose bei odoje ir siunčia moterims seksualinius signalus. Moterys irgi turi feromonus, kurie jaudina vyrus. Jie yra vaginaliniuose skysčiuose. Vyriškus ir moteriškus kvapus gamina specialios liaukos. Tam, kad labiau sužadinti seksualinę aistrą bei trauką, išbandykite specialius kvepalus su feromonais, eterinius masažo aliejus arba erotines vonios priemones.