Štai 5 patarimai, kaip pasiruošti seksui automobilyje:


1. Apranga. Jei galite planuoti iš anksto, rekomenduojame dėvėti kažką, prie ko priėjimas būtų greitesnis ir lengvesnis. Pamirškite stalčiuje pėdkelnes.


2. Muzika. Kas mezga santykius automobilyje be jokios muzikos? Tinkamai parinkta melodija kartais yra viskas, ko jums tik reikia erotiškai nuotaikai sukurti.


3. Išmintingai pasirinkite vietovę. Išskyrus atvejus, jeigu esate ekshibicionistas, abejojame, ar norėtumėte, kad jus matytų žmonės. Sustokite pusiau nuošalioje vietoje, pageidautina ne po gatvės lempa. Ir jei priešais jus atsivers miesto vaizdas, būsite laimingiausia pora.


4. Pasinaudokite judančių dalių privalumais. Jeigu jūs neturite suolelio sėdynės priekyje, tada jums gali tekti padaryti kai kuriuos pertvarkymus. Beveik kiekvienas automobilis gali būti koreguojamas taip, kad būtų daugiau vietos kojoms. Nors galinė sėdynė yra geriausia vieta bučiavimuisi, galite atstumti keleivio sėdynę atgal ir ją panaudoti seksui (ką tikrai nėra taip lengva padaryti vairuotojo sėdynėje). Ir ką bedarysite, saugokitės pavarų perjungimo!


5. Naudokite apsaugą. Visada būkite pasirengę, todėl rankinėje nešiokitės prezervatyvus ar jūsų pasirinktą kontraceptinę priemonę. Be to praverstų servetėlės, jei po visko, norėsis „apsivalyti“.


Kada paskutinį kartą užsiiminėjote seksu automobilyje?  Pasinaudokite mūsų patarimais ir padarykite tai šiandien!