Pripažinkite: seksas duše yra gana sudėtingas. Todėl, jei jūsų dušas nėra didelis, jūsų pasirinkimai seksui jame yra gana apriboti, nebent žinote ką darote.

Laimei, surinkome informaciją ir pasidalinsime ja su jumis: sužinosite visus patarimus ir triukus, patogiausias pozas, kurios neleis paslysti ir taip pat smagius aksesuarus, kuriuos galėsite įtraukti į žaidimus duše. Skaitykite!

KĄ PASIRUOŠTI?

Silikono pagrindo lubrikantas

Vanduo nuplauna visą natūralią lubrikaciją, kuria suteikia mūsų kūnas, todėl seksas duše atrodo sausokas. Silikono pagrindo lubrikantas nesusigeria į kūną kaip vanduo, todėl išlieka ilgiau. Tačiau pasirinkę silikono pagrindo lubrikantą, nenaudokite sekso žaisliukų. Net jei jūsų silikoniniai žaisliukai yra vandeniui atsparūs, silikono pagrindo lubrikantas juos gali sugadinti.

Žvakės

Nuotaikai sukurti padės keletas žvakių. Tai bus vizualinė stimuliacija, kuri veiks lygiai taip pat kaip stebėti partnerį besiprausiantį ar prausiantį jus.

Prezervatyvai

Nors duše prezervatyvų efektyvumas sumažėja, nes dėl vandens jie gali nuslysti, juos naudojant vis tiek būsite saugesni, nei nenaudodami nieko.

Neslystantis kilimėlis

Netrypčiokite per daug, ypač, jei naudojate muilą ar dušo prausiklį. Saugokite save ir vonioje ar dušo kabinoje patieskite neslystantį kilimėlį.

PATARIMAI IR TRIUKAI

Panaudokite dušo galvutę

Dušo galvutė yra jūsų asmeninis dušo sekso žaisliukas, kuris pasitarnauti gali bet kada, kai esate nusiteikusi. Jei su partneriu duše mylitės poza, kurioje rankos yra atlaisvintos, jūs ar partneris galite nukreipti dušo srovę tiesiai į klitorį papildomai stimuliacijai.

Pašalinkite nereikalingus daiktus iš dušo ar vonios

Visi tie šampūnų ir kondicionierių buteliukai tikrai sustatyti ant vonios krašto, tiesa? Blogiausias dalykas, kuris gali nutikti duše yra, jei visi tie buteliukai ims kristi ant žemės. Paruoškite savo dušą ar vonią seksui pašalindami visus nereikalingus daiktus.

Nepamirškite preliudijos

Nors seksas duše yra dažna fantazija, tai neprivalo būti tiesiog seksas. Nesutelkite dėmesio tik į aktą. Pasimėgaukite vienas kito kūnu prausdamiesi, patyrinėkite skirtingas kūnų tekstūras, lieskite partnerį ten, kur gal būt niekada to nedarytumėte.

Pamirškite tai, ką matėte per televizorių

Sekso duše scenos televizijoje atrodo tokios gundančios, erotiškos ir tiesiog nuostabios, pradedant tobulomis pozomis ir tuo, kaip vanduo teka kūnais. Nenuostabu, kodėl tiek daug žmonių patiria traumas mylėdamiesi duše.

SEKSO POZOS

Jei patinka misionieriaus poza

Bus sunku atsigulti, nebent jūsų dušas milžiniškas. Jei jūsų dušas išties didelis, pasitieskite neslidų kilimėlį, kad būtų patogiau. O jei atsigulti neturite galimybės, pamėginkite patobulintą misionieriaus pozą stovint: atsistokite vienas priešais kitą, vienas partneris turi sulenkti koją ir užkelti ją ant vonios krašto, taip galėsite suartėti.

Jei patinka šuniuko poza

Nesilaikykite už rankšluosčių kabyklos, nes jūsų kūno svoris ir judesiai gali ją sugadinti. Vietoje to laikykitės už vonios krašto arba visu kūnu atsiremkite į sieną.

Jei patinka kaubojės poza

Išmėginkite mylėtis sėdomis. Ši poza leis giliai skverbtis ir stimuliuoti tiek partnerės lytinius organus, tiek krūtis. Ši poza taip pat sumažina paslydimo riziką. Galite sėstis vienas priešais kitą ar atsukti partneriui nugarą.

Jei patinka oralinis

Oralinį partneriui galite atlikti stovėdama, klūpėdama ar atsisėdusi ant vonios krašto. O partneris oraliniu jus pamalonins, jei atsisėsite ant vonios krašto.