Esate toli nuo savo mylimojo, jus skiria tūkstančiai kilometrų ir nežinote, kaip palaikyti intymų ryšį, sužadinti aistrą bei geismą? O gal tiesiog norite išbandyti kažką naujo? Tam idealiai tiks taip vadinamas seksas telefonu, kai partneriui yra sukeliamas malonumas be jokio fizinio kontakto. Seksas telefonu nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau keletas patarimų iš tiesų gali padėti.


Pradėti galima nekaltai


Jei nerimaujate, kaip tinkamai pakreipti pokalbį būtent šia, telefoninio sekso linkme, nurimkite. Pradėti tokio tipo telefoninį pokalbį tikrai nėra sunku, tam puikiai tinka ir tokie paprasti klausimai kaip „kuo esi dabar apsivilkęs?“. Taip pat galite paskambinti mylimajam (-ai) būtent tada, kai esate susijaudinusi (-ęs) ir galvojate apie intymų laiką su juo/ja, tegul jis girdi jūsų gilų, seksualų kvėpavimą ar net kuklias aimanas, dėl kurių bus tikrai nustebintas. Užžiebkite ugnį!


Atsidėkite tam laiko


Norint užsiimti seksu telefonu, vertėtų dienoje atsidėti nemažą laiko tarpą. Tokie pokalbiai geriausiai rišasi tuomet, kai nėra suvaržyti laiko, tad nenusistatykite konkrečios laiko ribos, kada turėtumėte jį užbaigti. Skirkite tam dieną, kada neturite darbų ar kažkokių kitų reikalų. Leiskite viskam vykti savaime, jokiu būdu neskubinkite pokalbio.


Pasitikėjimas – būtinas!


Geram telefoniniam seksui yra būtinas pasitikėjimas antrąja puse. Pokalbio iniciatoriui be galo svarbu jausti, jog pradėjus visa tai, iš jo niekas nesijuoks, jis neliks nesuprastas. Priešingu atveju, toks neužtikrintumas gali labai pakenkti – jausitės suvaržytai, pokalbis nesilies laisvai bei nesuteiks jokio malonumo. Tad pagalvokite, ar šimtu procentu pasitikite partneriu ir, jei atsakymas teigiamas, pirmyn!


Atskleiskite slapčiausias fantazijas


Dažnai šios sferos naujokams ar nebandžiusiems sekso telefonu būna sunku suprasti, ką jo metu reikia kalbėti. Atsipalaiduokite! Leiskite savo fantazijai lietis, pagalvokite, ką būtent šiuo metu norėtumėte, jog partneris su jumis darytų. Galbūt tai, jog jis pamalonintų jus savo pirštais, arba ji švelniai burnyte apžiotų jūsų penį. Kuo vaizdingiau viską įsivaizduosite, tuo lengviau bus apie tai papasakoti savo partneriui. Taip pat seksas telefonu yra itin tinkamas būdas išreikšti savo slaptas erotines fantazijas. Juk kai pasimatysite su partneriu, viską, apie ką kalbėjote, galėsite išbandyti realiai.


Nepamirškite detalių


Kaip bebūtų, vien fakto, įvardinto veiksmo, ką norėtumėte su partneriu veikti, neužtenka. Norint sujaudinti partnerį, būtinai viską detalizuokite. Apibūdinkite kiekvieną, net mažiausią pasakytą dalykėlį. Pavyzdžiui, vietoj to, kad pasakytumėte „noriu, jog mane patvarkytum“, paminėkite, kur ir kaip norėtumėte to. Įvardinkite tam tikrą sekso būdą ar pozą ir įsivaizduojamą vietą, tokią kaip darbo kabinetas ar jūsų namų virtuvė. Kuo konkrečiau viską pasakysite, tuo didesnį susijaudinimą bei malonumą partneriui suteiksite.