Kiek kartų girdėjote moteris sakant, kad varpos dydis neturi reikšmės? Arba, kai kalbama apie vaikino varpą, svarbu ne “valties dydis”, bet “vandenyno judesiai”? Tiesa ta, kad vyro varpos ilgis daugumai moterų nėra svarbu; iš tiesų, tipiška makštis yra tik apie keturi cm ilgio, kai vidutinis varpos ilgis erekcijos būsenoje yra maždaug ~15cm. Tuo tarpu varpos apimtis (plotis) gali daryti skirtumą. Todėl pateikiame patarimų ir, žinoma, gudrybių, kurios padės jūsų erotinį gyvenimą perkelti į aukštesnį lygį.


Rožinis perlas


Pirmiausia pakalbėkime apie klitorį. Daugelis vyrų yra susipažinę su rožinės spalvos perlu ties lytinių lūpų viršumi. Jis yra labai jautrus ir mažas odos gabalėlis, kuris iš tikrųjų yra lytinių lūpų susijungimo viršūnė. Tačiau klitoris yra daug daugiau, nei tai, ką galite pamatyti ir pajausti. Klitorio forma yra kaip į apačią  nupiešta „V“. Jos kojos tęsiasi žemyn po gaktikauliu, o praplatėjimai eina palei kiekvieną makšties angos pusę. Visą klitorį sudaro akytkūnis, kuris moteriai susijaudinus prisipildo krauju. Kaip Dr. Emily Nagoski aptaria savo knygoje „Geras lovoje – moterų orgazmo vadovas“ „būdamas vidutiniškai vos aštuntadalio varpos dydžio, bet turėdamas beveik dvigubai daugiau nervų galūnėlių, tai vienintelis žmogaus organas, kuris neturi kitos funkcijos, nei malonumas.“


Varpos apimties galia


Plati varpa kelia didesnį spaudimą makšties angos šonuose, kuris suteikia malonų pilnumo jausmą ties makšties anga. Kai kurie mokslininkai pastebėjo, kad šis pilnumo jausmas irgi yra psichologiškai malonus. Plati varpa taip pat sukuria didesnę įtampą lytinėms lūpoms, kuri, savo ruožtu, sukelia intensyvesnį klitorio gaubto tampymąsi ir judėjimą. Tai padidina klitorio stimuliaciją. Lytinis nervas aptarnauja visą vulvą, įskaitant lytines lūpas, klitorį ir makšties apatinį trečdalį. Taigi, kuo didesnis paviršiaus plotas yra liečiamas vienu metu, tuo daugiau įdomių signalų keliaus nervu. Plati varpa tai gali padaryti.


Vidutinės stačios varpos perimetras yra apie keturi cm. Tačiau visi vyrai gali naudoti tam tikrus būdus, kurie suteiks moteriai platesnės varpos jausmą. Pirma, skverbdamiesi naudokite sukamuosius judesius. Tokiu būdu varpos kotas daugiau stumiasi į makšties angos šonus, suteikia moteriai papildomą spaudimą ir tempimą. Taip pat galite pasirinkti įėjimo kampą, kuris leis jums padidinti vietos esančios žemiau makšties angos, kur susijungia lytinės lūpos, spaudimą. Tai šiek tiek timptels jos lytines lūpas ir ištems jos dubens raumenis. Norite elgtis kūrybiškai? Pabandykite papildomai naudoti pirštus arba varpos rankovę.


Atminkite, kad nepriklausomai nuo varpos storio, jūs vis tiek galite patenkinti savo moterį!