Studentavimas – laikas šėlti, dalyvauti vakarėliuose, linksmintis ir tik tada mokytis 😊. Tai keletas mūsų gyvenimo metų, kada galime sau leisti tikrai daug. Maždaug šiuo metu daugelis atranda ne tik tuo, kuo nori būti visą likusį gyvenimą, tačiau ir savo libido bei seksualumą. Taigi, norėdami paminėti pasaulyje lapkričio 17-ą dieną švenčiamą studentų dieną pristatome keletą pikantiškų žaidimų, kurie tiks studentams. Šiuos žaidimus galite žaisti su savo nauja simpatija, draugais su privalumais, vakarėlio metu ar su savo antrąja puse.

Kortomis iš nusirenginėjimo

Iš tiesų tam tiks bet koks žaidimas iš nusirenginėjimų. Na, bet kortomis žaidimas dažnai vyksta greitai, jį lydi pokalbis ir nebūtina per daug įsitraukti. Bet kokiu atveju laimėtojais būsite abu, nes nusirengus vienam, kitas neturės daugiau išeičių – tik prisijungti. Tokiu būdu galite tikrai linksmai pažaisti vienas(-a) su kitu(-a) ir pasimėgauti jaunais gražiais kūnais. Žaisdami iš nusirenginėjimo galite pasijusti kaip tikri studentai.

Erotiniai kauliukai

Tam reikės specialių erotinių kauliukų (jų galite įsigyti beveik bet kurioje sekso prekių parduotuvėje) arba galite ant lapo užsirašyti kokias reikšmes turės kiekvienas kauliuko taškų skaičius. Toks žaidimas nebus itin azartiškas iš pradžių, tačiau jam įsibėgėjant azartas pabandyti kažką naujo tikrai augs. Kauliukai gali simbolizuoti ir masažą arba krimstelėjimus į lūpą, saldžius bučinius arba net sekso pozas, raiščius ir t.t.

„Body shots“

Šis žaidimas tinka vakarėliams. Jo metu galite arba nuo panelės arba vaikino kūno paimti stikliuką su gėrimu arba į patinkančio studento arba studentės kaklą ištepti laimu arba citrina ir po to, kai išgeriate, palaižyti išteptą kaklą. Taip galite pasimėgauti kito žmogaus kūnu ir aromatu bei neblogai suartėti ir įkaitinti tarp jūsų esančią atmosferą.

„Tiesa – drąsa“ arba „Klausimų žaidimas“

Klasikinis variantas. Tiesa – drąsa yra toks žaidimas, kuriam alternatyvų tikrai nėra. Jis gali būti ir linksmas bei nuotaikingas ir pikantiškas bei seksualus. Kadangi straipsnis apie pikantiškus žaidimus, siūlome rinktis antrąją atmosferą ir klausinėti pikantiškų klausimų bei užduoti tik seksualias užduotis. Prigesinta šviesa ir tamsus bendrabučio arba jūsų buto kambarys tik sustiprins studentišką aplinką. Na, o, jeigu aktyvių užduočių vykdyti nenorite, ar bendraujate telefonu bei nuotoliniu būdu – tiks ir klausimų žaidimas. Jame galite klausti vienas kito bet kokių klausimų. Tačiau visi žinome, kad geriausia bus klausti pikantiškų ir seksualių klausimų.

Sekstingas su nuotraukomis

Galbūt toks žaidimas geriausiai tiks jau studentų poroms arba draugams su privalumais. Rekomenduojame jį žaisti tik, jei esate gerai pažįstami, kadangi čia labai tinka nuotraukos. Programėlė „Snapchat“ šiam žaidimui yra tiesiog tobula. Vienas kitą galite palepinti pikantiškomis savo kūno nuotraukomis. Tai sujaudins ir užkurs tikrą pirtelę tarp jūsų.