Daugumai moterų įžanga, dar kitaip vadinama preliudija, vykstanti prieš meilės aktą itin svarbi. Juk tik aistringų glamonių dėka galima sujaudinti sujaudinti mylimąją. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad preliudija – ne tik nesibaigiančios glamonės, o taip ir švelnus bendravimas, artumas, vilionės, gražūs žodžiai, kuždami ausin. Kitaip tariant – tai vienas paprasčiausių būdų, padėsiančių išlaikyti šiltus, romantiškus santykius ir žinoma, įžiebti prigesusią aistrą. Todėl pateikiame keletą naudingų patarimų, praversiančių kiekvienai porai.


Ypatingą būsimo vakaro nuotaiką kurkite nuo ankstyvo ryto. Net jei esate užsivertę darbais, atraskite nors vieną laisvą minutėlę ir parašykite mylimajam sms žinutę arba elektroninį laišką su užuominomis, kas jo/jos laukia vakare. Nevenkite fantazuoti, įvairiausiais būdais kurstyti aistrą, juk tada ir darbo diena prabėgs akimirksniu.


Nevenkite kalbėtis apie seksą. Grįžę namo jokiu būdu stačia galva nepulkite į miegamąjį. Jaukiai prisėskite, atsipalaiduokite, išgerkite mėgstamo gėrimo bei išsakykite viską, kas jums abiems kelia didžiausią jaudulį, kokie dalykai pažadina aistrą. Žinoma, stenkitės, kad pokalbis vystytųsi teigiama linkme, būtų pozityvus, nes kitu atveju jaukus vakaras gali pakrypti visai priešinga linkme. Papasakokite tai, kas miegamajame suteikia didžiausią malonumą, prisiminkite aistringiausiais naktis, praleistas drauge ir panašiai. Pamatysite, pozityvus pokalbis apie seksą taps savotišku afrodiziaku ir ko gero baigsis dar viena aistringa meilės naktimi.


Kaskart vis tas pats? Trūksta naujovių, spontaniškumo? Nuobodus sekso scenarijus nežavi nė vieno. Tokie patys, nuspėjami partnerio prisilietimai, veiksmai ilgainiui įgris iki gyvo kaulo. Klausiate tai kaip gi pasprukti nuo rutinos? Ogi labai paprastai, būkite spontaniški, laisvesni, juk nebūtina meilės žaidimais kaskart mėgautis tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje. Tereikia pasitelkti fantaziją ir nesunkiai paspruksite nuo rutinos. Pavyzdžiui: mylimoji dievina šuniuko pozą, tačiau tai dar nereiškia, kad kiekvienąkart privalote tik ja apsiriboti, pasiūlykite išbandyti ką nors nauja. Kad ir užklupkite ją netikėtai valantis dantis ar prausiantis duše, garantuojame – partnerę maloniai nustebinsite.


Iniciatyva. Kas gi pasakė, kad iniciatyva visada privalo būti vyro rankose? Žinoma, šią taisyklę taikyti pirmųjų pasimatymų metu gal ir galima, tačiau vėliau derėtų pamiršti amžiams. Net jei dažniausiai vienas iš partnerių rodo daugiau iniciatyvos lovos klausimu, tai dar nereiškia, kad kitas turi būti pasyvus ir negali išreikšti savo pageidavimų. Pasakyti nuomonę ir išsakyti lūkesčius galite kiekvieną akimirką, kada tik panorėję.


Nuolatinis fizinis kontaktas. Ne paslaptis, kad puoselėjant ilgalaikius santykius fizinis poros kontaktas palaipsniui silpsta. Tai natūralus reiškinys, tačiau išsaugoti šiltus jausmus ir neleisti jiems visiškai užgesti tikrai galima. Paimkite mylimąjį už rankos, išeikite drauge pasivaikščioti į parką ar kitą judviejų mėgstamą vietą, spontaniškai jį/ją pabučiuokite. Net santykių psichologai teigia, kad pastovus fizinis kontaktas itin reikalingas.


Ilga įžanga. Jei turite galimybę neskubėti, būtent taip ir padarykite. Nurenkite vienas kitą, glamonėkite kiekvieną kūno lopinėlį, net padarykite erotinį masažą. Kad masažas būtų nepamirštamas įsigykite masažo aliejų, kuris ne tik pamaitins odą, tačiau taip pat sukurs ypatingą atmosferą, leis mėgautis nepamirštamų kvapų terapija.


Žinoma, po ilgos įžangos Jūsų lauks aistringas seksas! Rutiną paįvairinti padės įvairūs, poroms skirti sekso žaisliukai. Ar teko kada nors tokius išbandyti? Siūlome rinktis erotinį rinkinį Tvirtybė, kurį sudaro net šešios skirtingos dalys. Naudodami šį rinkinuką sustiprinsite ir prailginsite erekciją, bei padidinsite penio apimtis, o svarbiausia – kiekvienas vyras privers savo moterį virpėti nuo patiriamų daugkartinių orgazmų. Nusprendę išbandyti  erotinį rinkinį Geismas, pakuotėje rasite  skirtingus sekso žaisliukus.


Didesnį prekių asortimentą rasite apsilankę erotinių prekių parduotuvėje fantazijos.lt 

Taigi, nepamirškite vienas kitą pamaloninti ilgenėmis glamonėmis ir patirti daugiau malonumo išbandant vis ką nors naujo ir jaudinančio.