Daugumai mūsų, šiurkštus, kaukiančio žadintuvo garsas – labiausiai erzinantis dalykas pasaulyje. Užuot skubiai kėlęsi iš lovos, nuspaudžiame snaudimo mygtuką ir toliau saldžiai miegame. Bet ar esate pagalvoję, jog tą laiką būtų galima išnaudoti žymiai prasmingiau? Taip, taip, turime omenyje rytinį seksą! Jis ne tik malonus, bet ir naudingas sveikatai. Privalumų turi žymiai daugiau nei trūkumų.


Puiki dienos pradžia. Rytinio sekso metu patirtas orgazmas ne tik pakelia nuotaiką. Taip pat į organizmą išskiria oksitocino hormoną, kuris partneriams leidžia pajusti tvirtesnį tarpusavio ryšį. Kaip sakoma: pailsėsite, kai pasensite, todėl nepasiduokite tinguliui ir mėgaukitės meile kuo dažniau.


Kaltės jausmas. Jei santykius puoselėjate jau ilgą laiką, antrąją pusę pažįstate kuo puikiausiai, o seksas yra paprasčiausias seksas? Kiek kartų teisinotės didžiuliu galvos skausmu, darbu iki vėlumos ir kitais rūpesčiais, kad išvengtumėte sekso? Nesijauskite blogai, visi esame žmonės, dirbdami nuo ryto iki vėlumos pavargstame kiekvienas, tačiau seksualinių malonumų atsisakyti nereikėtų. Jais mėgautis galima iš ryto, kai būsite pailsėjęs ir gerai nusiteikęs. Nors vakarais jaučiatės pavargęs ir užsiimti seksualiniais malonumais nesinori, fizinį artumą galima išreikšti kitais būdais. Prigluskite prie mylimojo pečių, apkabinkite vienas kitą, pakštelėkite į žandą, įsijunkite romantinį filmą ir jaukiai praleiskite vakarą.


Tingus seksas. Mylėtis galite ir tingiomis, daug pastangų nereikalaujančiomis sekso pozomis, partnerio tikrai neįžeisite, juk svarbiausia – iniciatyva ir geri norai. Tam puikiai tiks šuniuko ar šaukštelio poza, kurios suteiks ne ką mažiau malonumo negu padėtys, reikalaujančios daug pastangų ar didelio lankstumo.


Organizmo apsauga. Įdomu, jog sekso metu mūsų organizmą pasiekia hormonai, saugantys mus nuo virusų ir neigiamų bakterijų, kurios sukelia peršalimo ligas. Taigi gripui ir kitoms virusinėms infekcijoms galite ištarti SUDIE!


Laiko saugotojai. Pramigote ir vėluojate į darbą? Nesijaudinkite, dėl keleto papildomų minučių, niekas nenušalins nuo pareigų. Nei jei ilgoms glamonėms neturite pakankamai laiko, vienas kitą paliesti ir švelniai paglamonėti galite duše. Tik per daug įsiaudrinę nepaslyskite, juk lūžę ir skaudantys kaulai džiaugsmo ir pasitenkinimo tikrai nesuteiks.


Testosteronas. Ne paslaptis, jog šis vyriškas hormonas siautėti pradeda ir aktyviausias būna iš ankstaus ryto. Todėl nenustebkite, jei mylimasis meilės pareikalaus Jums dar nespėjus pramerkti akių. Neatsisakykite patenkinti mylimojo ir malonumu būti apdovanotai pačiai.


Daugiau jokių širdies problemų. Rytinis seksas mažina širdies smūgių ir priepuolių riziką. Užsiimkite rytiniais meilės žaidimais nors tris kartus per savaitę ir rimtų širdies ligų tikrai išvengsite.