Labai retai vyrų išskirta sperma sukelia alergiją ar net kenkia moters organizmui. Daug žmonių kažkam alergiški. Todėl yra žmonių alergiškų ir spermai. Būna, kad alergija spermai, tai tik pačios moters tikėjimas tuo. Tai vadinama psichologinė alergija.


Kaip galima priprasti prie spermos:


Visų pirma, reikia apsispręsti – patinka jums daryti feliaciją ar ne. Kartais moteris daro tai prieš savo valią, tam kad įtiktų vyrui. To daryti nereikia, nes vyras greitai pastebės, kad jums tai nepatinka. Moterys klaidingai mano, kad vyrui nesvarbu, kokius jausmus jūs jaučiate kai darote oralinį seksą, o tik svarbu, kad iš vis tai darote. Tai netiesa. Vyrai nori, kad tai ir jus jaudintų.


1. Jeigu jūs nusprendėte, kad daryti feliaciją yra verta, tai turite tam psichologiškai nusiteikti. Nėra tokių vyrų, kuriems nepatiktų teisingai daroma feliacija.


2. Jūs galite sukurti savo vyrui dietą, kurios dėka sperma turės jaudinantį skonį. Tai gali užimti daug laiko. Neskubėkite ryjant spermą ir negalvokite apie jos skonį, geriau galvokite apie tai, kiek joje energijos.


3. Nenusiminkite jeigu spermos skonis iš karto nebus malonus. Pasistengus jums pavyks jį pakeisti.


4. Kuo dažniau jūs pratinsitės prie spermos skonio, tuo daugiau su ja galėsite eksperimentuoti. Kai jums pavyks sukaupti visą dėmėsi į patį procesą (o ne laukti ejakuciacijos), būtent tuomet sperma įgaus reikšmę, kokia ji turi būti oralinio sekso metu.


Prie visko galima priprasti, jeigu rasite tinkamą būdą, kaip tai padaryti. Nuo kontakto su sperma niekas nemirė, o yra daug atvejų, kai sperma netgi teigiamai veikė organizmą. Netradicinė medicina teigia, kad šlapimas gydo, tai kodėl tada sperma turėtų kenkti?