Monotonija, ypač seksualiniame gyvenime, gali sugadinti bet kokius santykius. Geriausias būdas to išvengti – pastoviai išbandyti kažką naujo ir eksperimentuoti: su pozomis, rūbais, mylėjimosi vietomis.


Pavyzdžiui, kodėl gi neprisiminti jaunystės ir nepasimylėti mašinoje? Iš šalies tai gali pasirodyti, kad tokios pramogos įdomios tik tiems, kurie negali tai daryti dėl atskiro gyvenamojo ploto nebuvimo arba dėl nemylimo vyro/žmonos trukdymo.


Tačiau, kaip rodo praktika ir statistika, dauguma sutuoktinių porų irgi visai ne prieš atsiduoti meilės nuotykiams galinėje savo automobilio sėdynėje. Pagalvokite patys: visų pirma, tai adrenalinas – nuo baimės būti aptiktiems; antra, tai romantika – juk mašiną galima pastatyti ir ant ežero kranto; na ir trečia, tai iš tikrųjų atgaivina santykius.


Neseniai buvo atlikta apklausa siekiant išsiaiškinti, kokias vietas žmonės laiko priimtinomis seksui išskyrus savo miegamąjį. Pirmoje vietoje atsirado būtent automobilis – jį pasirinko net 48% apklaustųjų.


Sekso „eismo taisyklės“


Visas automobilinio sekso žavumas – spontaniškume: idėja pasimylėti būtent tada, kai jus apėmė aistra, ir nelaukti, kol pasieksite namus, jau savaime jaudina. Tačiau tam, kad viskas įvyktų sklandžiai, kai kuriomis smulkmenomis geriausiai pasirūpinti iš anksto.


1. Jeigu jūs žinote, kad jūsų laukia seksas automobilyje (pavyzdžiui, su vyru susiruošėte į iškylą), tai geriau iš anksto apsitvarkyti mašinoje ir kruopščiai išsiurbti sėdynes. Jeigu jums už nugaros pateks smiltelės arba kokios nors smulkios šiukšlės, pojūčiai bus ne iš maloniausių.


2. Jeigu jūsų automobilis su vyru yra bendras, tokiems atvejams galima laikyti joje pledą arba šydą ir nedideles pagalvėles. Šydą galima iškloti ir salono viduje, ir ant kapoto, o pagalvėles  patogiau naudoti tam, kad „suminkštintumėte“ kai kurias pozas ne galva ir keliais, bet kietais paviršiais.


3. Patys patogiausi seksui automobilyje rūbai – tai sijonas arba suknelė. Numauti džinsus arba kelnes mašinoje, o po to vėl užsidėti juos, – nelabai patogu, tuo tarpu su sijonu viskas yra daug paprasčiau. Taigi, ruošdamasi į sekso pasimatymą su mylimuoju, atsižvelkite į šį momentą.


4. Netgi spontaniškas seksas turi būti saugus. Kaip sakoma, vaikai galinėje sėdynėje gali įtakoti vairuotojo klaidų atsiradimą, o klaidos galinėje sėdynėje – vaikų atsiradimą. Taigi pasirūpinkite, kad prezervatyvai visada būtų po ranka.


5. Dar du universalūs dalykai, kurių jums tikrai prireiks, – drėgnos servetėlės ir vandens butelis. Juk ne visada aistra užneša ant ežero ar upės kranto, o nusiprausti paprastai norisi. Na ir ne tik nusiprausti, o tiesiog išgerti vandens, ypač jei seksas buvo karštas.


Seksas automobilyje: saugumo technika


Apie saugumo techniką taip pat reikia pagalvoti, todėl kad „ekstrymas ekstrymu“, o sustoti pačiu įdomiausiu momentu, kažin, ar jums norėsis. Išvengti nemalonių pasekmių yra pakankamai paprasta, jeigu turėti omenyje šiuos punktus:


1. Rinkitės vietas, kur mažiau žmonių ir kur jūsų tikrai niekas negalės pastebėti, ypač jeigu jūsų mašinos stiklai be toniravimo.


2. Nepamirškite įjungti mašinoje rankinį stabdį, kitaip, visai galima pavažiuoti, tiesiogine šio žodžio prasme, paties orgazmo metu.


3. Jokio alkoholio. Lėkti mašinoje su atidarytu viršumi ir gurkšnoti šampaną, o po to atsiduoti meilei ant kapoto – tai nuostabu, tačiau vėliau teks aiškinti policijai, kodėl jūs sėdite mašinoje girti ir nuogi.


4. Na ir savaime suprantama – neverta mylėtis judančiame automobilyje! Tai pavojinga gyvybei, netgi tuo atveju, jei jūs į nieką neįsirėšite, vis tiek rizikuojate netekti vairavimo teisių – kažkodėl tai būtent tokiais momentais šaunūs teisėtvarkos sargybiniai atsiranda netoliese.