Vyrų ir moterų santykiai susideda iš šių komponentų: draugystė, seksas, meilė ir suinteresuotumas. Kai santykiuose yra visi komponentai, tada jie yra harmoningi. Komponentų proporcijos gali būti įvairios, bet visų jų buvimas yra būtinas. Jeigu bent vienas dings iš karto pasijus, kad santykiuose kažkas ne taip.


Pagrindinis komponentas tai meilė, nors meilė, tai visų likusių dalių rezultatas. Meilė- tai pilnas ir gilus prisirišimo jausmas prie žmogaus ar objekto. Bet ne kiekvienas iš mūsų supranta, kas tai yra iš tikrųjų. Dauguma būdami trisdešimties sako, kad iš nieko taip ir nemylėjo, o beveik visi dvidešimtmečiai mano žinantys, kas tai yra.


Meilė ir seksas tai neatskiriami dalykai. Tu atiduodi žmogui ne tik savo kūną, bet ir širdį, visą save. O seksas be meilės pasitaiko dažnai.


Sekso be meilės rūšys:


1. Seksas po išsiskyrimo su partneriu.


Beveik kiekvienas žmogus po išsiskyrimo jaučia tuštumą. Dauguma stengiasi ją užpildyti sekso dėka. Deja, ieškodami sekso partnerio jie negalvoja, kad tokie santykiai bus trumpi (tęsis pora dienų ar valandų). Žmonės apie tai negalvoja ir ieško sekso partnerio, nes po išsiskyrimo ne kiekvienas sugeba iš karto vėl įsimylėti. Be to sekso partnerį rasti yra lengviau, nei sielos draugą.


2. Seksas, kaip pasilinksminimo būdas


Žmonėms tiesiog nuobodu ir jie stengiasi rasti būdą pasilinksminti, o seksas– ideali veikla pakelti nuotaiką. Tokiu atveju seksą galima palyginti su narkotikais, alkoholiu ar sportu. Tai nesudėtinga ir linksma.


3. Seksas vietoj treniruotės


Tai labai ciniška sekso be meilės rūšis. Tokiu atveju žmonės stengiasi dažniau keisti partnerį tam, kad išmoktų įvairių technikų ar sekso pozų. Kai kurie žmonės, norėdami save pateisinti, sako, kad jie tai daro tam, kad būsimai žmonai ar vyrui lovoje su jais būtų gera.


O ką daryti su pasekmėm?


Aišku, pasekmės bus ir labai greitai. Po tokio sekso atsiranda nepasitenkinimo jausmas. Jeigu jis neatsirado iš karto, atsiras vėliau. Jūs galite galvoti, kad puikiai leidžiate laiką ir gavote, tai ko norėjote. Jeigu dažnai keičiate partnerį, tai pastebėsite, kad seksas neatneša jums tokio pasitenkinimo, kaip anksčiau. Tiesiog jums jis atsibodo. Ir nėra ko stebėtis. Seksas be jausmų greitai atsibosta. Priežastis- monotonija. Seksas susideda ne iš pozų įvairovės, o iš jausmų įvairovės. Vėliau jums bus sunku tarp partnerių gausybės atskirti tikrus jausmus ir surasti naują meilę.