Seksas telefonu tikriausiai yra viena iš labiausiai paplitusių „alternatyvių“ sekso rūšių. Tiek įvairaus amžiaus vyrai, tiek moterys bandė jį, bet daugelis iš mūsų pirmąjį skonį paragavo jauname amžiuje, dažnai, kai esame toliau nuo partnerio, palaikydami ryšį telefonu.


Seksas telefonu yra ganėtinai „saugus“ alternatyvus lytinio kontakto būdas, nes nėra jokios fizinės rizikos, išskyrus tai, ką patys sau atliskime. Seksas telefonu prilygsta masturbacijai, kai tiesiog kalbame su kažkuo telefonu. Žinoma, yra nedidelė rizika, kad jūs būsite įskaudintas, ​​jei kažkas jus pažemins/sugėdins, bet tai paprastai atsitinka su žmonėmis, kurių jūs nežinote. Daugelis iš mūsų užsiimame seksu telefonu tik su žinomais partneriais, todėl iš esmės rizikos nėra.


Kai kuriems žmonėms seksas telefonu yra lengvesnis nei tikras lytinis aktas. Viena iš priežasčių gali būti ta, kad žmonėms, tai leidžia išvengti varžymosi. Kitiems patinka fantazijos arba Vaidmenų žaidimų aspektas, kur jie gali įsivaizduoti erotiškas detales ir sukurti tobulą seksualinę fantaziją. Nesvarbu dėl kokios priežasties, bet kai jūsų partneris yra nematomas, galite padaryti daug.


Tai, ką jūs galite padaryti užsiimdami seksu telefonu apriboja tik jūsų fantazija. Dauguma žmonių pastebi, kad kuo kūrybingesnis daraisi, tuo geresnis seksas. Jūs galite būti bet kurioje patalpoje ir daryti bet ką. Jei turite belaidę laisvų rankų įrangą, jūsų galimybės dauginasi. Viena atsargumo priemonė – venkite vonios. Mes visi žinome, elektros su vandeniu geriau nemaišyti. Kaip ir su bet kuria sekso forma, kol niekas nesužeistas ir dėl visko yra sutarta, viskas tinka.


Prieš užsiimant seksu telefonu su savo partneriu, kurį jūs pažįstate, iš pradžių svarbu sužinoti vienas kito „komforto zonas“. Kada jūs jaučiatės patogiai, o kas peržengia šias ribas. Aptarkite tai prieš, ir pasisemkite idėjų apie tai, kas kiekvienam iš jūsų gali patikti arba nepatikti. Žinant tai, galima pagerinti kokybę.


Nors dauguma žmonių galvoja apie seksą telefonu kaip „vaikinų žaidimą“, ypač kadangi dauguma sekso telefonu skelbimų skirti būtent jiems, įdomu sužinoti, kad daugelis moterų taip pat mėgaujasi geru seksu telefonu.


Kas yra „geras“ seksas telefonu? Tai individualu, tačiau lyčių skirtumai, atrodo yra, kadangi dauguma vyrų mėgaujasi garsu, kurį skleidžia aimanuojanti ir kitus malonumo garsus skleidžianti moteris, o moterims, atrodo, patinka psichologinis fantazijų veiksnys. Bet vėlgi, tai tikrai labai asmeniškas pasirinkimas.


Vienas iš daugeliui žmonių kylančių klausimų yra „Kaip aš tai pasakysiu savo partneriui?“ – ypač kai jie abejoja, ar jų partneriui būtų įdomu. Norą pradėti, turėtumėte paminėti atsainiai. Dauguma žmonių yra bent šiek tiek nervingi, kai kalbama apie seksualines orientacijas su naujais partneriais. Tačiau kai sekso tema jau egzistuoja, reikia pamėginti.


Pavyzdžiui, kai vienas partneris išvyksta, o kažkas sako: „Manau, mes turėtume rasti būdų, mus pamaloninti…“. Svarbu apie tai kalbėti, kai sekso tema jau natūraliai egzistuoja. Jei nebandysite priversti, visa tai turėtų vykti natūraliai.


Žinoma, prieš bandant seksą telefonu, jums nereikia laukti, kol jūsų partneris išvyks! Pabandykite tai kaip naują postūmį. Seksas telefonu – puikus eksperimentas poroms, ieškančioms naujų idėjų.


Svarbiausia pralaužti ledus. Kai pokalbis pradėtas, visa kita vyksta natūraliai. Galite pradėti nuo švelnaus apibūdinimo to, ką norite daryti su savo partneriu. „Žinai, kas tikrai šaunu? Kada (moteris/vyras )…“ Kai kurie žmonės naudoja humorą – „Jei būtum čia, aš plekštelčiau tau per sėdynę ir sakyčiau: …“ arba „Aš plosiu tau per užpakalį ir pavadinsiu tave mano mažu(-a) …“ Jūs užpildote tuščias vietas tuo, kas jums gerai skamba. Tik pagalvokite, apie pirmą švelnų seksualų komentarą vandenims išbandyti ir judėkite toliau.


Kalbant apie seksą telefonu, turi būti bent paminimos mokamos sekso telefonu linijos. Taip, mokamas seksas telefonu gali būti labai erotiškas. Tai priežastis dėl ko šios linijos yra tokios populiarios, – daug žmonių naudojasi jomis. Didžiausias privalumas yra tas, kad jūs neturite parengti kalbos ar pralaužti ledų. Jūs prisijungiate prie linijos ir viskas jau paruošta. Tai gali būti alternatyva žmonėms, kurie nori pargauti sekso telefonu be rizikos būti įskaudintiems. Tai taip pat vienas iš būdų suprasti, ar seksas telefonu yra „savas dalykas“, ir ar seksas telefonu su esamu partneriu bus įmanomas ir jums malonus.


Neigiama yra tai, kad, žinoma, tai kainuoja. Mokamas seksas telefonu yra brangus. 


Apskritai, seksas telefonu, gali būti puikus jūsų seksualinio repertuaro papildymas, su daug teigiamų ir labai mažai neigiamų dalykų, palyginti su kai kuriomis kitomis sekso alternatyvomis. Jei to dar nepadarėte, išbandykite patys!