Viešas seksas yra labai dažna fantazija ir visame pasaulyje poros diskretiškai užsiima seksu viešose vietose. Viešas lytinis aktas – tai sueitis arba bet koks kitas lytinis aktas tose vietose, kur tai galėtų pamatyti kiti žmonės. Savo jausmų išraiškos ir savęs patenkinimo jaudulys spontaniško meilės akto metu, atrodo, vyksta vis dažniau ir dažniau, nes tiek moterys, tiek vyrai dažnai užsiveda vien nuo minties, kad kažkas gali juos pamatyti tokioje „kompromituojančioje pozicijoje“.


Kodėl žmonės nori užsiimti viešu seksu?


Poros geismas vienas kitam, tiesiog gali būti pernelyg valdantis, kad būtų įmanoma laukti ir jie turi vienas kitą pamaloninti būtent tą momentą. Kai kurios poros junta papildomą adrenalino pliūpsnį, susijusį su padidėjusia sugavimo galimybe ir tokiu būdu jie sąmoningai ir nuolat ieško pusiau viešų vietų savo išdykėliškų veiklų atlikimui, nes šiek tiek baimės ar nervingumo gali sekso scenarijų ne namuose padaryti įdomiu ir stimuliuojančiu. Kiti galbūt užsiima seksu viešosiose vietose, pavyzdžiui, lėktuvo tualete grynai, kad pasigirtų teisėmis į garsųjį „Mile High Club“. Privačios erdvės trūkumas, seksualinė įvairovė, šėliojimas, jo poreikis – žmonės tai darė ir toliau tai darys, todėl pateikiama keletas patarimų viešos meilės išreiškimui. 


Ar yra kas nors negerai su viešu seksu?


Poros santykiaujančios viešumoje turėtų žinoti, kad dauguma valstybių turi įstatymus prieš nepadorų elgesį ir yra aišku, kad fantazija bus gerokai prislopinta, jei yra rimtas pavojus, kad jus suims policija. Taigi, jei jūs dalyvausite viešame sekse, darykite tai ten, kur sugavimo ir/ar pažeidimo tikimybė iš tikrųjų yra labai maža. Taip pat jei esate pastebimi kitų žmonių, pasistenkite, kad tai nebūtų nepilnamečiai.


Kokios yra įdomios vietos viešam seksui?


Daugiabučio stogas

Balkonas

Paplūdimys

Pastatų liftai

Persirengimo kabinos

Kelionių pėsčiomis takai

Kubilai

Biblioteka

Stovintis automobilis

Vidaus kiemas

Baseinai

Viešosios prausyklos


Kaip žinoti, ar jūsų partneris pasirengęs?


Vyrai žinomi dėl jų seksualinio entuziazmo; jaudinantis seksualinis pasitenkinimas daugumą vyrų paruoš aktui, nepaisančiam pasekmių. Seksualiai pasitikinti ir laisva moteris gali taip pat būti pasirengusi eksperimentuoti, bet faktas tas, kad viešas seksas nėra skirtas visiems, todėl nereikia spausti savo partnerio.


Jei nesate tikras dėl savo partnerio jausmų užsiimti viešu seksu, yra keletas galimybių, kurių galite imtis. Jūsų partnerio noras dalyvauti viešuose veiksmuose kaip laikymasis susikibus rankomis, bučiavimasis ar pilnas glamonėjimasis, yra puikus indikatorius to, ar jūsų partneris nori žaisti lauke. Antroji galimybė yra paklausti tiesiogiai. Nesvarbu, ar tai bus pateikta kaip tiesioginis ar slaptas klausimas, šis požiūris niekada nebus blogas, nes bendravimas yra raktas į kiekvienus sėkmingus santykius. Trečiasis būdas būtų eiti į gražią vietą ir tiesiog tai daryti. Kad būtų sėkminga, turite nusivesti partnerį į tokią vietą, kuri yra lauke, bet nuošali kaip namai. Pavyzdžiui, pasiimkite savo mylimąją į kelionę pėsčiomis. Kuprinėje turėkite viską, ko jums gali prireikti ir raskite gražią vietą „poilsiui“. Pradėkite viską gražiai ir lėtai, ypač jei nesate tikras, ar jūsų partneriui ši idėja patiks.


Toms poroms, kurios natūraliai yra drąsios, intymių veiksmų pradėjimas pusiau viešoje vietoje gali būti viskas, ką reikia daryti, ir ei(!), jūs niekada nesužinosite, kol nepabandysite… Jeigu esate sveikuose ir seksualiai drąsiuose santykiuose ir esate tikri, kad partneris mielai priims iššūkį; tiesiog darykite tai. Būkite kiek įmanoma labiau seksualiai patrauklus savo partneriui: flirtuokite, erzinkite ir padarykite taip, kad partneris norėtų pailgintos meilės įžangos. Darykite viską, kas jį/ją užveda ir priverskite jaustis taip, lyg jūs turėtumėte viską gauti dabar ir čia, pasirūpinkite, kad tai atrodytų visiškai spontaniška. Tačiau nepamirškite apsaugos priemonių (prezervatyvai) – jei reikia – ir niekada nepalikite panaudojamos apsaugos priemonės!


Baigiamieji atsargumo perspėjimai


Smagus ir įdomus viešas seksas retai apsieina be keblumų. Jūs turite būti visiškai atsakingi už tai, kad aplinkui nėra vaikų! Kuo giliau neriate į gyvenimo vandenyną, prisiminkite, kad tuo daugiau rizikos patiriate ir tuo didesnis pavojus būti sulaikytiems nepageidaujamo žiūrovo, kaip antai policininko! Būkite atsargūs, saugūs ir mėgaukitės!