„Ar egzistuoja seksas sutuoktinių miegamajame?“ – šis klausimas neramina jau ne vieną kartą. Deja, daugelis atsako „ne“, kuris yra nulemtas ne libido pradingimu, o tiktai meilės žaidimų kasdienybe, kuri yra pajėgi panaikinti netgi pačius aistringus jausmus.


Iš tikrųjų, vizito pas seksologą metu dauguma šeimyninių porų skundžiasi, kad seksas palaipsniui nustoja egzistuoti, ir to aistros įkaito, kuris buvo pirmųjų pasimatymų metu, daugiau nebėra.


Taip pat daugelį iš jų gąsdina tai, kad vieną dieną jų šeimyninis seksas, turintis tendenciją virsti į „sueitį per šventes“, išvis taps nepageidaujamu svečiu sutuoktinių lovoje.


Taigi, ką gi pasiūlyti toms paroms, kurios nori išsaugoti aistrą daugeliui metų? Tikriausiai tik vieną: eksperimentuoti!


1. Bučinio galioje. Bučinys – tai dviejų sielų pokalbis. Jis, be abejo, gali būti trumpalaikiu lūpų prisilietimu išeinant į darbą, tačiau abejojame, kad tai geriausia jo variacija.


Surenkite bučinių vakarą – ir jūs atskleisite sau išties nematytas seksualinių santykių ribas. Glamonėkite partnerį rankomis, lieskite vienas kito kūną ir…bučiuokitės!


Tegul kiekvienas bučinys būna ypatingas. Jis gali būti slankiu, švelniu ir lėtu, arba aistringu, ilgu ir giliu – tarsi sugeriantis partnerį iki lašo.


Neleiskite sau užbaigti su bučiniais taip greitai! Tegu šis stebuklingas užsiėmimas užima bent jau ne mažiau kaip valandą.


Tegu partneris glemba nuo noro ir bando nusiimti jūsų rūbus – neleiskite. „Kankinkite“ jį tol, kol suprasite, jog toliau vilkinti tiesiog negalima. Patikėkite: šio vakaro ir šios nakties jis neužmirš niekada!


2. Karštas ledas. Tai yra pats pigiausias ir neskaudžiausias eksperimentas, kurį galite patirti kartu. 


Formelėse, skirtose ledui, užšaldykite mineralinį vandenį. Ledo kubeliais vedžiokite palei partnerio kūną parengiamųjų glamonių metu.


Vieną iš jautriausių erogeninių zonų pagrįstai galima laikyti krūtinę, ypač – spenelius. Tai liečia ne tik moteriškosios lyties atstovių, – vyro speneliai ne mažiau jautrūs už moterų.


Vedžiokite ledo gabalėliu aplink savo partnerio spenelius, saulės rezginio srityje ir palei vidinį šlaunų paviršių. Pieškite ledėsiais raštus ant jo nugaros ir pilvo…


Svarbiausia – nelieskite ledu partnerio lytinių organų (žinoma ir savo) – tai gali sukelti reprodukcinės sistemos peršalimo ligas.


Tuo labiau neleiskite partneriui dėti ledo kubelio jums į makštį – tai, be abejo, šiek tiek aštrina jausmus, tačiau visai įmanoma, kad trumpalaikė seksualinė laimė gali pasibaigti ligoninės lovoje.


3. Aistros aksesuarai. Žmonių su puritonišku požiūriu į seksą vis mažėja, ir tai džiugina. Sekse, kaip jau buvo kalbama ne kartą, nėra nieko draudžiamo, o todėl…


Galima primygtinai rekomenduoti apsilankyti sekso parduotuvėje (kokioje šiuo metu ir randatės). Sex shopas – tai juk ne tik visų spalvų ir dydžių falo imitatoriai, į kuriuos šiais laikais dauguma žiūrį su išankstiniu nusistatymu ir kurių panaudojimą seksualiniame žaidime laiko tiesiog nepriimtinu.


Sekso shopas  – tai daugybė įdomių panašaus pobūdžio prekių.


Čia jūs galite nupirkti įvairius tepaliukus, pačių neįprastų formų ir su pakankamai įdomiomis papildomomis savybėmis vibratorius,  prezervatyvus,  penio antgalius, valgomus apatinius ir dar daug ko.


Sutikite, jo „žiburiuojanti“ varpa visiškoje tamsoje (žinoma, dėl ypatingo prezervatyvo panaudojimo) yra kažkas tai nepaprasto.


O kaip jums meilės žaidimo variantas, kuriame partneris, vesdamas kelią iš bučinių link jūsų kūno, kruopščiai pradeda atplėšinėti gabaliukus nuo tų pačių valgomų bei gundančiai kvepiančių vanile ar braške su plakta grietinėle kelnaičių, variantas?


4. Pakeiskime sekso pozą. Žinoma, patarimas pakankamai banalus, tačiau aktualumo dėl to jis visai nepraranda – dauguma porų yra taip pripratę prie pozų, kad tiesiog neįsivaizduoja savęs kitoje pozicijoje suartėjimo momentu. O veltui!


Dauguma porų bijo bandyti naujas sekso pozas vien dėl baimės pasirodyti paikais ar pernelyg ištvirkusiais partnerio akyse.


Žinote, kaip paprasčiausiai yra ne tik pereiti į naują poziciją, bet ir susigalvoti originalią pozą, kurią iki jūsų poros, galbūt, dar niekas nepraktikavo? Tereikia veikti palaipsniui!


Pavyzdžiui, misionierių  pozicija gali tapti išeities tašku daugeliui įdomių eksperimentiškų pozų.


Įprastoje padėtyje „partneris iš viršaus“ iš pradžių sulenkite kojas per kelius, po to – vieną iš jų užkelkite parneriui už nugaros. Vėliau galima pabandyti šiek tiek atsistoti, atsiremiant į alkūnę,  arba atsargiai apsiversti ant šono.


Štai taip, nuolatinėje kūnų transformacijoje, galima sugalvoti tiek daug visko, ko jokia Kamasutra net nesapnavo!


5. Nauji vaidmenys. Žinoma, pastovumas – pagirtinas dalykas, tačiau jis labai greitai pradeda virsti į rutiną ir lėtai atiminėti iš sekso aistros gaidelę.


Juk jūs, pavyzdžiui, visada esate švelnūs ir judesiai palaipsniui tampa automatiškais – pabučiavo čia, paglostė ten…


O kas bus, jeigu vienąsyk savo lovoje jis aptiks ne nuolaidžią moterį, kurios kiekvienas kūno linkis yra žinomas atmintinai ir būtent todėl jau nesukelia ankstesnio susidomėjimo, o, pavyzdžiui, aršią tigrę, kuri moka ne tik murkti kaip švelnus kačiukas, bet ir įsismeigti nagais į nugarą, kai tik jai kažkas ne prie širdies?


Be abejo, sunku skirtis su stereotipiniu elgesiu ir padaryti tai betarpiškai lovoje yra pakankamai nelengva.


Galima patarti pasikeisti ir išoriškai – pavyzdžiui, specialiai aistros nakčiai nupirkti peruką, padaryti ryškų makiažą arba net apsirengti tuo apdaru, kuris atitiks jūsų naują vaidmenį.


Svarbiausia – atminti tai, kad vaidmenų yra labai daug. Visai nebūtina „žaisti“ daktarą ir pacientą, mokytoją ir prasižengusį mokinį.


Pamąstykite: koks įvaizdis jaudina būtent jus? Individualumas – garantija, kad jūs jausitės maksimaliai komfortiškai.


Taigi, kuo jūs svajojate jam tapti? Galbūt Afrodite, išeinančia iš jūros putų, arba moterimi – gyvate, užburiančia ir plastiška? Fantazuokite!