Dažnai praėjus kiek laiko aplanko rutina. Santykiai darosi nebe tokie jaudinantys.. Tačiau įjunkite fantaziją! Fotografuokite vienas kitą. Su MMS-žinutės pagalba išsiųskite mylimajam savo erotinę foto.  Jūsų poelgio netikėtumas ir atviras foto – neįprastas ir galingas būdas nustebinti ir sujaudinti jį.


Suriškite partnerį. Pasinaudokite lengvomis šilkinėmis skarelėmis arba kojinėmis, su jų pagalba surišdama partnerio rankas ir kojas, arba netgi pririšdama jį prie lovos (kėdės). Dabar jūs galite suteikti partneriui malonumą. Nepamirškite, kad mazgai neturi būti pernelyg stiprūs, kad pačiu lemiamu momentu jūs galėtumėte juos greitai atrišti.


Kutenkite išrinktąjį su plunksnele. Įžangos metu vedžiokite partnerio kūną su plunksnele, tai sukelia neapsakomą malonumo jausmą.


Nurenkite vienas kitą. Nuiminėjant vienas nuo kito rūbus, jūs palaipsniui susijaudinsite, stipriau, nei tuo atveju, jei kiekvienas nusirenginėtų savarankiškai. Galite apsivilkti seksualius apatinius, taip maloniai nustebinsite partnerį.


Padarykite masažą. Padarykite vienas kitam malonų atpalaiduojantį viso kūno ar tik pėdų masažą. Be to, masažuoti vienas kitą jūs galite tuo pačiu metu.


Bučiuokite. Užberkite mylimojo kūną lengvais bučiniais. Švelniai liežuviu ir lūpomis lieskite odą, glamonėdama ją. Palaipsniui ištirkite partnerio kūną, genitalijų glamonėjimais užsiimkite pačioje pabaigoje.


Pakeiskite aplinką. Galbūt jūsų namuose liko vietos, kur jūs dar nebandėte mylėtis? Arba jūs svajojate pasimylėti gamtoje? Tada neatidėkite savo svajonės, įgyvendinkite ją kiek įmanoma greičiau.


Masturbuokitės partnerio akivaizdoje. Patikėkite, partnerio, tenkinančio patį save, stebėjimas ypatingai sujaudina.


Išbandykite naują sekso pozą. Patarimas ne naujas, tačiau labai efektyvus. Bandyti naują pozą reikia bent kartą į kelis mėnesius. Galbūt būtent tokių malonių gaivinančių pojūčių jums ir tetrūko?


Atgaivinkite pojūčius. Prieš oralinį seksą pačiulpkite mėtinius ledinukus.


Mylėkite vienas kitą prieš veidrodį. Seksas prieš veidrodį sujaudina daugelį moterų ir vyrų. Jeigu jūsų miegamajame nėra veidrodžio, jūs galite pereiti į kitą kambarį. Daugelis moterų niekada nematė lytinio akto su savo partneriu, o juk tai labai sujaudina!