Nepaisant moterų kartojamos mantros „mums reikia daugiau glamonių“, vyrai vis dar galvoja, kad jie gali išsiversti su greitais pagraibymais ir keliais liežuvio lyžtelėjimais prieš seksą. Esant tam tikroms aplinkybėms, galite apsieiti su dar mažiau, nei tai (kas nemėgsta greituko dabar ir čia?), bet dažniausiai moterims reikia daug daugiau. Seksas vyrų ir moterų požiūriu skiriasi, ir kuo greičiau vyrai tai supras, tuo geriau bus visiems.


Jai nereikia valandos, jai tikriausiai nereikia net pusvalandžio, bet įžanga yra svarbi sveikam ir laimingam moters lytiniam gyvenimui – kitaip tariant, jūsų lytinam gyvenimui. Gali būti, kad dedate visas pastangas, kad ją „paruoštumėte“ – nuobooooodu, tačiau jei norite daugiau ir geresnio sekso, turite mėgautis procesu. Kuo labiau ji susijaudinusi, tuo labiau tikėtinas jos orgazmas, todėl laimingesnė ji bus ir norės daugiau sekso ateityje. Galbūt nelaikote savęs geru lovoje, tačiau būdamas dėmesingas preliudijai tikrai dadęsite taškų sau kaip sekso partneriui.


Galutinio meilės žaidimo nėra


Nėra vieno dalyko, kurį turėtumėte arba neturėtumėte daryti visą laiką, įvairovė yra pagrindas, tačiau svarbu suprasti, ką ji ypač mėgsta. Po kurio laiko jūsų įžanginis ritmas taps savaime suprantamu dalyku, bet vis vien nenusiraminkite. Jums reikia mokytis iš savo klaidų ir tikrai ją užvesti, o ne vien tik duoti laiko protiškai pasiruošti sueičiai.


Bučiniai ir glamonės


Bučiavimasis gali būti vienintelis ir didžiausias moteris jaudinantis dalykas, o kai viskas vyksta lėtai, dar net geriau. Išbučiuokite kiekvieną savo partnerės kūno colį ir kai jau būsite baigęs, ji bus labai susijaudinusi. Skirdami laiko jos išbučiavimui, jūs tarsi sakote: „Aš myliu kiekvieną tavo dalelę“ – ne tik jos makštį ar krūtis, kurios gali prarasti savo jautrumą, jei sutelkiate dėmesį tik į tas dalis. Bučiuokite iš širdies ir ne tik tam, kad pralaužtumėte ledus. Ji nėra priemonė tikslui pasiekti, todėl mėgaukitės jos kūnu ir supraskite, ką ji mėgsta – kiekviena moteris ką nors mėgsta. Sužinokite, kas tai.


Įžanginiai veiksmai, kurie jai nepatinka


Besikartojantys judesiai, agresyvūs arba grubūs veiksmai; vaizduotės trūkumas; skausmas ir klitorio ignoravimas yra rimtos klaidos, kurias vyrai reguliariai kartoja. Moterys ir vyrai liečia vienas kitą skirtingai – jei norite šiurkštaus, agresyvaus sekso, galbūt turėtumėte mylėtis su kitu vyru. Jei tai nėra tas atvejis, kai ji aiškiai nori žmogaus be vaizduotės ir be glamonių įgūdžių, šios klaidos gali brangiai kainuoti.


Tai nereiškia, kad moterims nepatinka grubus seksas, bet tai išmoksite pakeliui – jūsų numatytoji padėtis turėtų būti švelnesnė. Būkite atviri mokymuisi; jei elgsitės lyg viską žinote, nors tikrai nežinote, ji gali jaustis blogai susprogdindama jūsų įsivaizdavimo burbulą ir todėl bus mažiau linkusi patarti.


Ar tikrai padarei viską?


Yra daug skanių ir veiksmingų būdų kaip erzinti moterį. Erzinimas yra nuvertinamas ir retai naudojamas. Nešvankios kalbos, masažai, daili išvaizda ir nutrauktas lytinis aktas yra būdai, kurie ją įkaitins. Erzinant, jaudinant ir galiausiai sustojus ji norės jus nusiųsti į pragarą ir grąžinti atgal, kol gaus ko nori.  


Pirma įžanga: auksinė taisyklė


Įžanga neturėtų būti kaip sunkus darbas – galvokite apie tai, kaip apie sekso dalį, o ne kaip preliudiją į seksą. Įžanga ir yra seksas. Išmėginkite ir pajausite svaiginančias sekso aukštumas.