„Vyras nori iš moters tik sekso“


Mitas. Emocinė seksualumo pusė svarbi ne tik moterims, bet ir vyrams. Iš tikrųjų, 83%  moterų ir 80%  vyrų žiūri į seksą, kaip į svarbų santykių ir santuokos išsaugojimo faktorių. Tuo tarpu tik 49 vyrai ir 39 moterys seksą apibūdina kaip „labai svarbią gyvenimo dalį visumoje“.


„Jis nepraleidžia nei vieno sijono – su tokiu neverta turėti reikalų“


Tiesa. Vyrai, kurie per visą savo gyvenimą turėjo labai daug moterų, paprastai nesugeba kurti ilgalaikių tvirtų santykių. Patys jie yra patenkinti tik seksualine, bet ne sentimentaline savo gyvenimo puse. Be to, seksas jiems yra žymiai svarbesnis nei vyrams, kurių asmeninis gyvenimas stabilus. Ši tiesa ypač pasitvirtina vyrams pasiekus 40 metų ir daugiau.


„Vyras nori sekso pernelyg dažnai“


Mitas. Sociologai visiškai išsklaidė šį mitą. 43% moterų pareiškė nepasitenkinimą mylėjimosi kiekiu per pastarąjį mėnesį. Idealiu mylėjimosi skaičiumi per savaitę moterys laiko 3 kartus.


„Jeigu jis masturbuojasi, reiškia jis manęs nenori“


Mitas. Kaip tik atvirkščiai, šis faktas byloja apie tai, kad vyrai turi labai stiprų seksualinį potraukį, (kas, seksologų manymu, yra žymiai geriau, nei jo nebuvimas). Jeigu moteris priima faktą, kad jos mylimasis kartais tai daro, tokiu atveju ji turi visus šansus gauti jai „skirtą“ seksą. Galbūt visų pirma, reikėtų aptarti su partneriu, ko būtent jam trūksta. Galbūt, situacijos supratimo raktu taps V. Alleno frazė: „Masturbacija – tai seksas su žmogumi, kurį geriausiai pažįsti“.


„Jeigu jis pamatys mano celiulitą/nedepiliuotas kojas/nepuošnias kelnaites – viskas prarasta!”


Mitas. Vyrai skiriasi nuo moterų savo sugebėjimu visiškai susikoncentruoti ties tuo, kuo jie šiuo metu yra užimti. Būtent todėl moteris gali atsipalaiduoti ir ramiai gauti pasitenkinimą: jos partneris šiuo metu pernelyg užimtas, kad pastebėti, o tiksliau – pajusti 2-3 nereikalingus jos kilogramus. Visai kitas reikalas, jei susirūpinimas panašiais “netobulumais” neleidžia moteriai visiškai pasinerti į patį procesą – todėl jis gauna mažesnį pasitenkinimą. Tačiau kuo čia dėtas vyras?  Jeigu gražios kelnaitės ir prižiūrėtas kūnas jums teikia pasitikėjimo, tiesiog pasirūpinkite savimi!


“Bučiniai geriau nei seksas!”


Tiesa. Moterims bučinys – labai intymus gestas ir daugeliui net svarbesnis už patį seksą. Iš tikrųjų, dauguma moterų mano, kad vyras, kuris moka bučiuotis, tikriausiai yra puikus meilužis.


„Patirtis lovoje turi reikšmės“


Tiesa. Atrodo natūraliu dalyku, tačiau patyrę mokslininkai atrado šiam teiginiui abejonių, atliko tyrimus ir pripažino, kad viskas būtent taip ir yra. Paprastai vyras, kuris žino, kaip elgtis su moterimi ir moka rūpintis ja, yra suvokiamas moters kaip daugiau subrendęs ir vyriškas. Ji numano, kad jis geras meilužis – netgi tuomet, jei ji dar nepatikrino tai praktikoje. Be to, vyras, kuris yra daugiau patyręs lovoje, daugiau pasitiki savimi, kas visada žavi moterį.


„Kuo daugiau, tuo geriau“


Mitas. Seksologai tvirtina, kad norint pasiekti orgazmą vyrui reikia 2 min., o moteriai – 12 min. Teoriškai, ilgiau trunkantis seksas daugiau pasitenkinimo turi suteikti moteriai. Tačiau praktikoje pasirodo, kad vyro noras pademonstruoti savo „ištvermingumą“ moteriai atrodo netikras ir neįdomus, todėl ji bus daugiau sužavėta partneriu, „kuriam nepavyko išsilaikyti“. Bet kokiu atveju šiuo atžvilgiu moterys vienbalsiai balsuoja už kokybišką, o ne ilgai trunkantį seksą.


„Moterys visada yra pasiruošusios pašnekėti, netgi sekso metu!”


Mitas. Moteriai seksas jau pats savaime yra komunikavimo priemonė, tam tikra prasme kalba, todėl „saundtrekas“ susidedantis iš atodūsių ir dejonių, jai yra visai priimtinas mylėjimosi metu. Partneris, saugantis visišką ramybę, gali net sukelti jai abejonių: „Ar jam tikrai gerai su manimi?“ Vis dėlto, žodžiai sekso metu moteriai visai nereikalingi, todėl pokalbius geriau palikti ateičiai.


„Vyrai – mačo visada labai patinka moterims“


Mitas. Patinka, bet ne visada: ovuliacijos metu tokio tipo vyrai iš tikrųjų sukelia didelį moters susidomėjimą, tačiau laikotarpiu, kai pastojimas yra mažiausiai tikėtinas, ir ypač nėštumo metu, tokio tipo vyrai kaip Antoni Banderos, jas nelabai sujaudina. Pasirodo, moters pastojimui palankiu metu, moterys nesąmoningai išsirenka vyrus su didesniu testosterono kiekiu, ir atitinkamai, su daugiau išreikšta vyriška išvaizda: moterims atrodo, kad su tokiais „naktis, pilna ugningos aistros“ neabejotinai garantuota. Tačiau, pasak silpnosios lyties atstovių, vyrai-mačo yra mažiau patikimi ir rūpestingi tam, kad auginti vaikus ir gyventi kasdienį įprastą gyvenimą. Taigi, šeimos sukūrimui moterys išsirenka mažiau išvaizdžius vyrus.


„Viagra veikia moteris taip pat kaip ir vyrus“


Mitas. Moters seksualumas nuo vyro seksualumo skiriasi keliais kriterijais. Pavyzdžiui, moteris atsiduoda meilei „visu kūnu“, tuo tarpu kai vyras orientuojasi tik į „draugo, kuris visada šalia“, pojūtį. Būtent todėl „Viagros“ paskirtis – skatinti kraujotaką mūsų „herojų“ organuose. Tuo tarpu vaistas, kuris gydytų frigidiškumą, dar neatrastas. Šiuolaikinė medicina pasiekė vien tik tai, kad atrasta galimybė įtakoti makšties drėgmės lygį, kam ypač tinka geliai – lubrikantai.


„Dydis turi reikšmės“


Mitas. Ilgis – realus vyriškų kompleksų atsiradimo pretekstas: centimetrų trūkumas veda vyrus iš proto ir priverčia netgi pasiryžti operacijoms. Tačiau tyrimai parodė, kad reikšmingas yra ne ilgis, kaip įprasta manyti, o diametras: kuo storesnis, tuo geriau! Kad ir kaip bebūtų, ir tai ne visai tiesa: moterų makšties dydis yra nevienodas, ir kas gerai vienai, kitai gali pasirodyti “per daug” ar “per mažai”. Be to mokslininkai įrodė, jog stambaus penio turėtojai yra labai tingūs lovoje ir yra įpratę, kad viską už juos atliktų.