Akto prailginimas


Turbūt vienas iš pagrindinių gyvenime vaikinų tikslų – ilgesnis seksas. Gaila, daugumai vyrų seksas netrunka taip ilgai kaip jie pageidautų. Pirmas dalykas, kuris turi būti suprantamas tai, kad asmens būsena turi didžiulį poveikį jo seksualiniam efektyvumui. Įsitempimas ir nerimas nepadarys jums nieko gero; nieko gero nebus ir iš partnerio, kuris dėl to tampa piktas. Abi šalys, siekdamos pagerinti padėtį, turi dirbti kartu ir svarbiausia išlikti teigiamos.


Pirmasis ilgesnio sekso technikos principas ir pasiūlymas, kuris pateiktas žemiau yra žmogaus gebėjimas suprasti savo kūną. Suprasdamas kaip veikia kūnas ir kaip didėja jaudulys, kiekvienas turėtų žinoti kaip parinkti tinkamą greitį. Labai svarbu žinoti, kada sulėtinti, kad jūsų įsikarščiavimas sumažėtų, kad galėtumėte tęsti ir vėl didinti tempą. Antrasis principas yra susijęs su varpos jautrumo mažinimu. Mažinant jautrumą, prireiks daugiau stimuliacijos kulminacijai būtino susijaudinimo lygiui pasiekti. Aprašyti būdai turėtų padėti padidinti jo seksualinę ištvermę, tačiau jie nėra stebuklas, jiems reikia kantrybės ir teisingo požiūrio.


Pradėk ir sustok technika


Pagrindinis šio metodo principas yra stimuliuoti varpą iki ejakuliacijos ir tada sustabdyti stimuliaciją, kad būtų galima sumažinti sujaudinimo lygį. Šis pratimas gali būti atliekamas vienam arba su partneriu ir turi būti pakartotas nuo 3 iki 5 kartų per sesiją. Po 2-6 šios technikos naudojimo savaičių pastebėsite savo seksualinės ištvermės pagerėjimą ir ilgainiui net nereikės jos naudoti.


Suspaudimo technika


Prieš pat ejakuliaciją, maždaug prieš tris ar keturis judesius, sustabdykite stimuliaciją ir užspauskite varpos pagrindą, aplink apvyniodami nykštį ir rodomąjį pirštą. Taikykite stiprų spaudimą, sutelkiant dėmesį į šlaplę, t.y. vamzdelį išilgai varpos apatinės dalies. Tai sumažina įtampą ir mažina ejakuliacijos atsaką. Būtinai taikykite spaudimą likus keletui judesių iki ejakuliacijos… jei lauksite pernelyg ilgai, gali būti per vėlu! Šį metodą galite taikyti bet kurioje varpos koto vietoje, svarbiausia užspausti šlaplę.


Reguliari masturbacija


Puikus būdas seksualinei ištvermei didinti ir seksualinės įtampos mažinimui yra reguliari masturbacija. Dažniau masturbuojantis galite treniruoti save ir pripratinti prie stimuliacijos. Kai jūs labiau ir labiau priprasite, palaipsniui kelias iki orgazmo turėtų užtrukti ilgiau.


Prezervatyvų naudojimas


Daugelis porų teigia, kad prezervatyvai žymiai sumažina lytinį stimuliavimą abiem partneriam, o ypač vyram. Jei nenaudojate prezervatyvų apsaugai nuo LPL ir nėštumo, pabandykite juos dėvėti ir taip padidinti savo ištvermę. Jei būtina, galite apsvarstyti storesnio prezervatyvo dėvėjimo galimybę, jo dėvėjimas stimuliacijos didį turėtų gerokai sumažinti.


Sekso žaislai


Vadovaujantis ta pačia „Reguliarios masturbacijos“ logika, kaip išdėstyta viršuje, galite naudoti sekso žaislus, kurie padėtų įgauti „imunitetą“ malonumui.