Jei norite suprasti, kaip padaryti, kad seksas būtų puikus, jums reikia pagalvoti apie tai, dėl ko seksas tampa netikęs. Daugelis žmonių turi savas sekso taisykles.


Atminkite, kad tai nėra tikros taisyklės. Tai greičiau nuomonės reikalas. Juk skirtingi žmonės mėgaujasi seksu skirtingai, todėl aptarsime kai kurias labiau paplitusias sekso „taisykles“.


 Taisyklės yra skirtos tam, kad jas laužyti


Seksas yra žavinga ir svarbiausia įdomi patirtis. Jeigu lytinį gyvenimą suvaržysite taisyklėmis ir reglamentais, galite pastebėti, kad jame ima trūkti kažko ypatingo.


Žinoma, tai jūsų pasirinkimas. Tai jūsų kūnas. Jūs neturite daryti nieko, ko nenorite daryti. Turite užduoti sau klausimą: ar mano taisyklės reprezentuoja mano tikruosius troškimus? Mes visi esame visuomenės, kurioje gyvename, produktai.


Daugelis jūsų idėjų apie seksą atėjo iš aplinkos. Jūs stebite kitus ir apie tai, ką matote, formuojate savo nuomonę. Galbūt pats laikas nustoti laikytis šių taisyklių ir orientacinių gairių, ir imti klausytis savo širdies.


„Kalbėjimas apie sekso taisykles.“


Svarbu prisiminti, kad kai kurios taisyklės yra geros. Taisyklės yra skirtos tam, kad apsaugotų tai, kas gera ir teisinga, ar ne? Čia išvardintos bendrosios taisyklės ir mitai apie tai, kas kalbant apie seksą yra „teisinga“.


„Už mano orgazmą atsakingas mano sekso partneris“


Tai populiari klaida. Jeigu rasite ką nors, su kuo galėsite pasimylėti, jūs laimėjote, tiesa? Netiesa. Jums reikia prisiminti, kad kiekvienas asmuo yra unikalus. Tai, kas vienam asmeniui yra malonu, gali būti nemalonu kitam asmeniui. Ne visi jūsų judesiai tiks kiekvienam jų.


„Kibirkštis visada silpsta.“


Jei su vienu partneriu praleidote keletą metų, galite tikėtis aistros sumažėjimo. Svarbu išlaikyti teigiamą požiūrį. Kaip ir visose gyvenimo srityse – seksas yra tai, ką jūs darote. Seksas neįvyks be dviejų žmonių bandymo kartu sukurti malonumą.